Zobacz wÄ…tek - Stacyjka Keeway Hurricane
NAS Analytics TAG

Stacyjka Keeway Hurricane

i inne małe pojemności
_________

Stacyjka Keeway Hurricane

Postprzez metalic » 5/11/2012, 14:42

witam . Mam problem ze stacyjka nie dawno skuter byl u mechanika i mechanik powiedzial ze cos jest zepsute w stacyjce czy tam gdzie indziej :P . Mam taki przelacznik kolo stacyjki moge odpalic bez kluczyka taka mala wajche :P . I zgubilem kluczyki niestety poniewaz gdzies musialy mi wypasc . a mialem tylko 1 . I teraz moje pytanie czy da sie to jakos wylaczyc ? Zeby nie mozna bylo go odpalic ? A pozniej jezeli sie chce to mozna by ;/ Bo nie wiem a bardzo mi to potrzebne .

Z Góry THx ;)
metalic
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 27/3/2012, 18:38
Lokalizacja: Rzeczyca Wiies ;DD


Postprzez jarek0770 » 5/11/2012, 15:57

Po prostu odłącz stacyjkę w kostce ciekawe czy cos da i ja sie zastanawiam
Avatar użytkownika
jarek0770
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 5/5/2012, 21:37


Postprzez michau_ek » 5/11/2012, 16:16

na chwile obecna pewnie masz juz rozlaczona stacyjke jak klucza nie masz...


spróbuj podłaczyc jakis inny wlacznik szeregowo, i ukryć go w jakims miejscu tak aby nikt go nie widział, odchodzisz od moto, cyk i nie ma zapłonu, przycisk przy kierownicy nie dziala ;)


choć i tak poszukał bym jakiejsc stacyjki z skutera na czesci, zamontował i nie miał problemu...
michau_ek
Świeżak
 
Posty: 353
Dołączył(a): 10/3/2012, 20:19
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez metalic » 5/11/2012, 21:17

I jeszcze kierunkov nie ma . ;/ Dzis to zauwazylem . Niestety kostka jest przypieta jak byla ;/ . Nie viem co to moze byc A przeloncznik jeden juz mam :D . Jak napisalem moze byc chodzi glownie o kierunki :D
metalic
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 27/3/2012, 18:38
Lokalizacja: Rzeczyca Wiies ;DD



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê