Zobacz wÄ…tek - Yamaha Majesty 125 / Kontrolka Oleju [Ponownie]
NAS Analytics TAG

Yamaha Majesty 125 / Kontrolka Oleju [Ponownie]

i inne małe pojemności
_________

Yamaha Majesty 125 / Kontrolka Oleju [Ponownie]

Postprzez ERO0Majesty125 » 1/10/2012, 21:02

Witam.
Jakiś czas temu tj. about79871.html miałem problem z kontrolką. Problem rozwiązał się sam. Dzisiaj, wymieniłem olej, lecz problem z kontrolką się pojawił ponownie. Gdy skuter pochodzi jakieś 2 min zapala się. Przejechałem nim ok. 15 km i nie widze różnicy w jeździe, wszystko w jak najlepszym porządku. Według mnie, jakby silnik miał się zatrzeć to zatarłby się po paru km od zapalenia kontrolki. Co się dzieje?, czy to coś z czujnikiem? Nie mam pojęcia co się dzieje. Trochę boje się jeździć, a motor jak na razie jest mi potrzebny codziennie na min 10km (czasem więcej). Wiadomo, sezon powoli się kończy, to i jazdy jest coraz mniej. Podczas sezonu robie mnóstwo kilometrów. Kontrolka już kiedyś sprawiała wrażenie zepsutej. Czasami zapalała się na troche aby za chwilę zgasnąć. Teraz za to, pali się za każdym razem po ok 2 minutach od odpaleniu skutera.

Proszę o pomoc. Jeśli niepotrzebnie zakładałem nowy temat, proszę je połączyć. (nie chciałem odkopywać starego tematu).

Pozdrawiam.

P.S. Chciałbym jeszcze zapytaj jakiegoś użytkownika majki Jak można zresetować komunikat 'Change Oil' na ekranie? Szukałem w necie, lecz nic nie znalazłem. Będę wdzięczny.
Ostatnio edytowano 1/10/2012, 21:20 przez ERO0Majesty125, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
ERO0Majesty125
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/8/2012, 15:36


Postprzez MaxiorQ » 1/10/2012, 21:04

Też mam podobny problem w swoim skuterze, z tym że kontrolka się zapala po przechyleniu skutera trochę na bok. Olej oczywiście jest w porządku.
Avatar użytkownika
MaxiorQ
Świeżak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23/8/2012, 10:07
Lokalizacja: Konin




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê