Zobacz wątek - Przerejestrowanie 80/50 - inne województwo.
NAS Analytics TAG

Przerejestrowanie 80/50 - inne województwo.

i inne małe pojemności
_________

Przerejestrowanie 80/50 - inne województwo.

Postprzez nike123 » 28/4/2012, 20:47

Na wstępie chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum, jestem "nowy", "nowy" ponieważ nie miałem konta gdyż nie było mi potrzebne. :oops: No więc przejdę do rzeczy. Mam 15 lat (wiem, hormony i oczywiście znajdą się hejterzy, żeby tylko mi nawciskać kitu że to moto nie dla mnie ale okey, przeboleję to) i planuję zakup pierwszego własnego moto. Mam na oku fajną Yamaszkę RD80 zarejestrowaną na 50. I tutaj pytanie, jak wygląda sprawa przerejestrowania na np. mojego tatę tego motoru? Normalnie idę i oni to uwzględniają jako 50ccm czy trzeba na przeglądzie kombinować z łapówką itp.? Proszę o pomoc, ponieważ tata nie chcę się zbytnio zgodzić, ponieważ jest to 80ccm...

A co do hejterów... :wink:

Dużo jeździłem motorami, zazwyczaj kolegów, i na motorach typu Suzi RG80, TZR50/70 czy Yamaha DT125 szło mi świetnie, więc nie pieprzcie za przeproszeniem, ze to moto nie dla mnie.

Pozdrawiam
nike123
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28/4/2012, 20:40


Postprzez zioomeek09 » 28/4/2012, 21:42

Odkąd wprowadzili obowiązkowe przeglądy diagności dokładniej sprawdzają co i jak . Ogólnie to stacje zbytnio nie mają warunków by sprawdzić v-max motoroweru . Jednak ostatnio gdy byłem na przeglądnie diagnosta przejechał się moim skuter by sprawdzić max. prędkość ( choć nie wiem czy ma takie prawo , ale lepiej z diagnostą nie dyskutować ) . Tak więc za parę złotych i przy znajomościach da się wszystko, lecz stacje diagnostyczne bardziej uważają ponieważ gdy złapie cię policja na suszarke to nie tylko ty będziesz miał kłopoty ale i stacja która robiła przegląd. A jak już zabiorą ci ten dowód to już będzie ciężej , diagności będą wiedzieli ,że twój motorower przekraczał te 50 km/h i domyślają się że tak będzie cały czas więc nie chcą brać na siebie odpowiedzialności i odeślą cie z kwitkiem. Lepiej moim zdaniem poczekać rok na A1 i śmigać sobie legalnie bez żadnych nieprzyjemności
Avatar użytkownika
zioomeek09
Świeżak
 
Posty: 471
Dołączył(a): 14/6/2010, 18:47
Lokalizacja: Białystok




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê
cron