Zobacz wÄ…tek - Jaki motocykl?
NAS Analytics TAG

Jaki motocykl?

i inne małe pojemności
_________

Jaki motocykl?

Postprzez Bl@dI » 17/9/2015, 12:56

Witam chciałbym zakupić po zimie nowe moto :) Aktualnie mam Rometa ogara 205 ale nim długo nie pojeżdżę bo ciągle coś jest nie tak ;p Chciałbym się przesiąść na coś mocniejszego mam 15 lat w maju 16 i 190cm wzrostu tak że dla samego komfortu musiałbym zmienić moto i przy moim wzroście głupio wyglądam na takim motorku xD Zastanawiam się nad kupnem Rometa Routera ws50 lecz na forach piszą, że to chinol a ja nie chciałbym żeby popsuł się on po miesiącu jazdy. Wykorzystywał bym moto do jazdy do szkoły/miasta (jestem ze wsi) i rekreacyjne polnych drogach. Co możecie mi polecić do +/- 2000 zł niekoniecznie nowe. Zastanawiam się nad kupnem simsona ale osobiście mi się niezbyt podoba - wole nowoczesne moto typu np romet ws50. Czy lepiej poczekać do 16 nastki i zdać prawko A1 i wtedy kupić moto 125? Lub kupić teraz 125 i jeździć nielegalnie do czasu zdania prawka. Ogarem jeździłem bez prawka 3 miesiące i nie miałem spotkania z policją. Piszcie co polecacie kupić 125 czy 50?
Bl@dI
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/9/2015, 12:33


Postprzez maxdrifter » 17/9/2015, 19:38

********************************************

Naruszenie regulaminu- ostrzeżenie. // Boshi
simson s51
maxdrifter
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 31/8/2014, 18:10
Lokalizacja: Dębica




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê