Zobacz wątek - Alarm TNT Orginal mały problem
NAS Analytics TAG

Alarm TNT Orginal mały problem

i inne małe pojemności
_________

Alarm TNT Orginal mały problem

Postprzez Krzemien » 30/8/2015, 23:11

Witam zakupiłem alarm TNT orginal
Obrazek
Mam oczywiście schemat i nie bylo by problem z tym wszystkim poza jednym małym punktem który zaznaczyłem na schemacie czerwonym kółkiem
Obrazek
Oczywiście chodzi o moduł nie rozumie do którego przewodu sie wpiąć bo akurat nie są zaznaczone w tym miejscu i czy napewno dwa przewody pod jeden przecięty ?
Ponizej jeszcze zdjecie mojego modułu
Obrazek
Może któś juz robil to samo u siebie i zna temat .
Jezeli nie w tym dziale to proszę o przeniesienie przez moderatora ,ale przeszukałem forum i nie znalazłem niestety moze slaby ze mnie forumowicz .
oczywiście za wszelkie wskazówki i pomoc z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam
Krzemien
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/8/2015, 23:06


Postprzez jackal_pl » 31/8/2015, 06:47

Chodzi o to, żeby jeden z tych przewodów przeciąć, gdyż będzie go zwierał moduł alarmu. Jeżeli pytasz się o oznaczenia kolorów kabli wychodzących z modułów -> Google -> service manual [nazwa twojego motocykla]. Tam szukasz opisu instalacji elektrycznej, ew. od razu szukasz schematu instalacji elektrycznej Twojego motocykla.
Kawasaki ER-5, 98r.
jackal_pl
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 9/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Okolice Gliwic


Postprzez Krzemien » 31/8/2015, 10:31

Witam . Dzieki za odpowiedz. To jest motorowerek mojego syna yamaha tzr 50 . Rozumie ze muszę przeciąć kabel , ale nie mogę przeciąć obojętnie jakiego mi sie podoba i nawet jezeli znajdę schemat to oczywiście dojdę do tego jaki jest plusowy jaki masa a jakie sygnałowe to i tak nie wiem pod który mam sie podłączyć przewodami z alarmu i tu mnie boli
Z góry dziękuje za wszelaka pomoc
Krzemien
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/8/2015, 23:06



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê