Zobacz wÄ…tek - Problem z Barton Sprint 72ccm
NAS Analytics TAG

Problem z Barton Sprint 72ccm

i inne małe pojemności
_________

Problem z Barton Sprint 72ccm

Postprzez gravner » 3/6/2015, 19:09

Z góry przepraszam, wiem że można tylko pisać o motocyklach powyżej 125ccm ale zależy mi na tym.

Otóż po powrocie z serwisu gdzie były regulowane zawory, mój Barton Sprint 72ccm jeździ 65km/h przy 9,500 obrotach, a przedtem jeździł 80km/h przy 9,000 obrotach [możliwe że więcej, ale prędkościomierz jest tylko do 80km/h]

A więc coś jest widocznie nie tak, bo przed serwisem jechał on dużo więcej i to przy mniejszych obrotach.

Dodam, że nie jestem pewien czy na 100% były regulowane zawory czy nie było coś z nim innego robione, ponieważ zwykle po wizycie na serwisie, motorower chodzi gorzej niż zwykle dlatego szukam pomocy w internecie, w mojej wiosce jest tylko jeden warsztat tego typu a osoby w nim uważam że są albo niedoświadczone albo działają na moją niekorzyść i chęć zysku.
gravner
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/6/2015, 19:06


Postprzez Rolnik62 » 3/6/2015, 19:23

Trzeba było zawrócić jak najszybciej i zgłaszać reklamację.
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez gravner » 3/6/2015, 19:27

Zrobiłem tak, mam przyjechać w poniedziałek podobno ma mi to zrobić, ale nie mam zamiaru bo typ ewidentnie coś psuje z chęci zysku i znów będę musiał płacić dlatego chcę zacząć to robić sam nie będąc oszukiwanym.

To ma być w tym dziale :? i nie polemizuj czasem.

senekkorzenna
gravner
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/6/2015, 19:06



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê