Zobacz wÄ…tek - Aprilia 90/50 czy warto kupic
NAS Analytics TAG

Aprilia 90/50 czy warto kupic

i inne małe pojemności
_________

Aprilia 90/50 czy warto kupic

Postprzez michi2112 » 1/5/2015, 20:26

Witam mam pytanie dotyczÄ…ce Aprilii RS 90/50.
Czy wygląda dobrze?Nie pokoi mnie zmiana koloru z orginalnego malowania. Facet nie podał żadnych informacji jak dotąd jeśli chodzi o stan mechaniczny. Ten tłumik wygląda bardzo ładnie aż dziwne że na taką pojemność taka wielka tuba xD. Naklejki są okropne ale jakoś je można ,,unicestwić" Cena za niego to 2400 a i ten rok...
Pytania:
1.Czy to nie za duży wydech do takiej pojemności?
2.Jak siÄ™ prezentuje?

Obrazek

Obrazek

Link:http://olx.pl/oferta/aprilia-rs-90-50-CID5-ID9Ch8r.html#ec00404580
Ostatnio edytowano 1/5/2015, 21:37 przez michi2112, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
michi2112
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/5/2015, 19:31


Postprzez Kojczyk » 1/5/2015, 21:20

Czy tylko ja nie widzę linku do ogłoszenia ani roku?
Troszkę też pytania nie rozumiem pytasz czy ma ładny kolor czy co? Na tych 2 zdj wygląda dobrze
Zapytaj mnie a ci odpowiem.
Avatar użytkownika
Kojczyk
Świeżak
 
Posty: 273
Dołączył(a): 15/12/2014, 13:57
Lokalizacja: Zakliczyn


Postprzez MarSen » 1/5/2015, 22:45

1. Wydech jest za duży jak na dwusuwa. Końcówka w sumie nic nie zmieni w osiągach, lekko wpłynie na dźwięk. Moim zdaniem pchanie takich kominów do 2T to kabaret.
2. Wygląd to kwestia gustu, jakby zmienić komin i okleić ją jakoś lepiej (można się pobawić w jakiegoś Monstera) to mogłaby się prezentować. Nic więcej ze zdjęć nie wywnioskujemy. Najlepiej byłoby pojechać, sprawdzić kompresję, jak się prowadzi (czy nie ściąga). Cena dobra. Jeśli będzie dobra kompresja i moto będzie jeździło prosto to nawet bardzo. Jeśli słabo się na tym znasz to albo weź DOBREGO znajomego, który Cię ostudzi w razie, gdyby coś było nie tak, a Ty jednak byłbyś napalony na nią lub zapłać 50zł jakiemuś mechanikowi (najlepiej od motocykli), żeby poza godzinami pracy przejechał się z Tobą ją obejrzeć.

PS. Przemyśl sobie (o ile nie masz prawka, a strzelam, że nie masz, bo jakbyś miał to byś nie pytał o 50cc) czy opłaca się jeździć moto z inną pojemnością - ubezpieczenie masz nie ważne, prawo jazdy również (AM, karta motorowerowa). Przy kontroli pewnie nawet nie zauważą (chyba, że będziesz jechał 50km/h+), ale przy jakiejkolwiek kolizji czy wypadku wszystko idzie na Ciebie, ubezpieczenie nie ważne (regres ubezpieczeniowy - poczytaj w necie), brak prawa jazdy. Chcesz w najgorszym wypadku płacić komuś rentę do końca życia? :/
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê