Zobacz wÄ…tek - 125-tka z automatyczna skrzynia?
 
NAS Analytics TAG

125-tka z automatyczna skrzynia?

i inne małe pojemności
_________

125-tka z automatyczna skrzynia?

Postprzez sertes » 26/4/2014, 15:22

Witam.
Mam do was pytanie.
Każdy napewno slyszal o nowej ustawie, ktora ma wejsc. Chodzi o mozliwosc poruszania sie motocyklami/skuterami o pojemnosci do 125cm na prawie jazdy kat.b
Do tego trzeba spelniac dwa warunki. Miec owe prawo jazdy minimum 3 lata i motocykl musi posiadac automatyczna skrzynie biegow.
Szukalem troche w necie ale nie moge znalezc takich pojazdow. Piekna jest np. Honda Cbr 125 ale manual.
Czy sa w ogole jakies pojazdy z automatyczna skrzynia biegow. O pojemnosci 125? Jezeli tak moglbym prosic o podanie kilku modeli? Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
sertes
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/4/2014, 15:10


Postprzez Boshi » 26/4/2014, 15:28

Tak sÄ…, maxi skutery.

Krzyczą o ustawie które może nawet nie wejść... jest dopiero w na wykluciu.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez sertes » 26/4/2014, 16:05

A moglbys podac jakies modele?
Co do ustawy to z tego co czytalem na serwisach informacyjnych ustawa jest przed, czy juz nawet po drugim czytaniu i nie zostala obalona odrazu. Podobno ma szanse wejsc w zycie i to jeszcze w tym roku. Oby.
sertes
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26/4/2014, 15:10

Postprzez GawelMC » 26/4/2014, 19:50

Moim zdaniem to bez sensu. Chyba że ktoś lubi maxi skutery ale ja bym wolał zainwestować w prawko A2 lub A jeśli masz już lata i kupić sobie wymarzoną maszynę bez ograniczeń :) Maxi skuterem jest wygodnie jeździć po bułki ale nie zastąpi magii manualnej skrzyni biegów.
GawelMC
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1/3/2014, 20:13

Postprzez kalcia26 » 27/4/2014, 15:55

cześć :) jak widać jestem tu nowa. założyłam sobie konto, po tym jak ostatnio rzuciło mi się w oczy kilka razy info właśnie na temat jazdy 125 przy posiadaniu prawka na B.
Na początku myślałam o jakimś fajnym motorku, bo nie powiem, ale od zawsze mnie to kręciło i taka 125 byłaby w sam raz. Ale zapewne ustawa przejdzie tylko na 125 w automacie, więc wybór padnie na skuter, a że ustawa może przejść jeszcze w tym roku to można się już za czymś rozejrzeć.
Więc może ktoś tutaj mi doradzi jaki skuter warto kupić? jeszcze dokładnie nie wiem w jakim przedziale cenowym, ale myślę że tak 4 tyś minimum.
pzdr.
kalcia26
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/4/2014, 15:36



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê