Zobacz wątek - xt 125 - wymiana tłumika
NAS Analytics TAG

xt 125 - wymiana tłumika

i inne małe pojemności
_________

xt 125 - wymiana tłumika

Postprzez alkopoligamista » 12/3/2010, 11:22

Witam, szukałem już wiele razy, lecz nigdzie nie znalazlem.
http://www.youtube.com/watch?v=MgtXeDQ0oH4
moje pytanie brzmi, gdzie i w jakiej cenie moge dostać taki tłumik do mojej yamahy. Podoba mi się dźwięk jaki owy tłumik prezentuje. Wiecie coś na temat przybytku mocy po zastosowaniu takiej wymiany z seryjnego na arrow lub giannelli ?

widziałem na YT, że dużo użytkowników xt125 właśnie takie tłumiki stosuje, a może wśród was ktoś taki posiada i zda relacje z jego użytkowania.

dzięki, pozdrawiam
alkopoligamista
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12/3/2010, 11:05


Postprzez Amek » 12/3/2010, 14:15

Jeny wreszcie kogoś znalazłem. Słuchaj mam pytanie czy ta yamaha ma odcinkę ? do ilu się kręci odblokowana ? Bo planuje taką kupić. Aha i jakie jest jej realne spalanie i v-max ? Zepsuło ci się coś w niej już ? (jaki masz rocznik i przebieg ? )
21.05.10r - A1 zdane
Amek
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 11/5/2009, 15:47
Lokalizacja: iława


Postprzez Landryss25 » 12/3/2010, 19:08

Przedstawicielem arrow na nasz kraj jest inter cars. Zadzwoń do nich i zapytaj czy byłaby możliwość zamówienia takiego wydechu. Jego numer to 52502AO (dane ze strony producenta).
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez alkopoligamista » 13/3/2010, 12:09

@Amek
bardzo Ci polecam to moto, przed kupnem sie obawiałem bo pisali ze mala moc i vmax ale sie mile zaskoczyłem. Mam rocznik 2005 przebieg jak kupiłem był 10000, teraz jest moze z 12tys. Motor dość szybko wkreca sie na obroty. gdy kupiłem vmax bylo 105, troche sie zawiodłem ale w sumei mi to wystarczalo. po meisiacu aktywnego użytkowania na 4tym biegu juz maiłem luźno stowe, podczas gdy wczesniej na 5-tym ledwo wykrecalo ; D. Teraz na 5 tak do 120 pojdzie, chyba ze z gory jakeijs i sie pochylisz to 130 moze, ale ja nie probowlaem tkaeigo maxa wyciskac z niego. Mam ten motor na typowo terenowych oponach kostkach, w terenie lekkim bardzo przyjemna jazda, chociaz ja nie szalałem bo nie mam tak dużych umiejetności. na gume staje, piach sypki ladnie wyrzuca, fajny agresywny wyglad, dźwiek jak na 125 rewelacja, na pewno nie zamienilbym jej na dt chyab dlatego glownei ze nei lubie dźwieku malych 2T. Nic mi sie nei popsuło, tlyko na zime zostawiłem caly motor zablocony i teraz nie odpala ale wiesz byl w garazu cala zime i jak zejdzie mroz to go umyje i zrobie. Jedyne co musze w nim wymienic to chyba łańcuch bo juz troszke luźny ale to rzecz wiadoma. Masz jeszcze jakeis pytania czy zastrzezenia do kupna to pytaj tu śmiało lub na PW

a spalanie to 3 literki gdzies w trasie ogolnei malo palÄ…cy motor, czyli na +
alkopoligamista
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12/3/2010, 11:05



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê