Zobacz wÄ…tek - Pomysl na najpopularniejszy temat tygodnia ever :)
NAS Analytics TAG

Pomysl na najpopularniejszy temat tygodnia ever :)

Forum widoczne tylko dla członków ekipy Scigacz.pl
_________

Pomysl na najpopularniejszy temat tygodnia ever :)

Postprzez Richie » 18/6/2006, 01:51

Czytajac fora, motocykliści, komentarze na portalach w dzialach moto wiem, jaki moze byc najpopularniejszy temat tygodnia w naszym serwisie, do ktorego mozna by legalnie spamowac w nieskonczonosc dajac linka co chwile w roznych miejscach internetu:

2 najpopularniejsze pytania, powtarzajace sie takze na naszym forum to:

1. jak sprowadzic moto z Niemiec? jakie sa procedury? jakie sa tego koszty? do jakich urzedow musze isc tam/tutaj? jakie dokumenty musza miec stamtad i jakie oraz gdzie musze zlozyc u nas?

2. jak sprowadzic moto z Anglii? jakie sa procedury? jakie sa tego koszty? do jakich urzedow musze isc tam/tutaj? jakie dokumenty musza miec stamtad i jakie oraz gdzie musze zlozyc u nas?

Gdybysmy mieli temat tygodnia wyczerpująco opisujacy te sprawy sprowadzania moto z tych 2 krajów, codziennie moglibyśmy naganiac ludzi do niego po prostu dajac linka zamiast odpowiedzi

Mariusz jak myslisz, mamy kogos do konsultacji, kto moglby nam pomoc profesjonalnie to wszystko opisac, tak zeby faktycznie ludzie wiedzieli wszystko od A do Z co i jak zrobic?
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49


Postprzez Alonzo » 24/6/2006, 11:29

Temat słuszny i dobry. Szkoda, że wszyscy forumowicze go zlali...

... może w realu znajdę osobę, która podjęłaby się rozstrzygnięcia tematu, jak i skąd sprowadzić moto? Powalczę. Najwyżej sam to napiszę.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Thrillco » 24/6/2006, 18:50

ja się nie wypowiedziałem bo w tym temacie jestem mocno zielony...sam pomysł jak najbardziej ok-bo i ja przestałbym być zielonym, gdyby to ktś jasno i sensownie napisał.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Richie » 24/6/2006, 21:08

od kiedy dalem ten temat tutaj, na naszym forum powstaly kolejne 4 !! tematy z pytaniem o koszty i procedury jak sprowadzic moto a anglii i niemiec

ja naprawde nie znam nikogo kto by wiedzial cos na ten temat, a co dopiero znal temat doglebnie, a nie mozemy tego opisac po lebkach, lub chocby w 1% nieprawdy, bo potem 100 gosci bedzie wg tego naprawde postepowalo i nie moze sie przez nas naciac ;)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez balth » 29/6/2006, 15:19

Alonzo napisał(a):Temat słuszny i dobry. Szkoda, że wszyscy forumowicze go zlali...

... może w realu znajdę osobę, która podjęłaby się rozstrzygnięcia tematu, jak i skąd sprowadzić moto? Powalczę. Najwyżej sam to napiszę.


tomek, pomysły sa dwa: albo pójść do jakiegoś znajomego handlarza albo wprost przeciwnie - do urzędu.
balth

XJR1300 (głównie)
balth
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 25/8/2005, 06:07
Lokalizacja: DC

Postprzez Thrillco » 1/7/2006, 09:49

Najlepszy pomysł-do radcy prawnego, który jest obcykany w temacie:D...mam 3 w rodzinie ale zaden w temacie:/
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 3/7/2006, 14:36

To teraz tematy tygodnia moga byc tez krotkie??:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do Prywatne forum redakcji Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê