Zobacz wÄ…tek - SUZUKI TL 1000s Streetfighter....
NAS Analytics TAG

SUZUKI TL 1000s Streetfighter....

Dyskusje na temat Polskiego Stowarzyszenia Odpowiedzialnego Doskonalenia Techniki Jazdy na Motocyklu.
_________

SUZUKI TL 1000s Streetfighter....

Postprzez crejzol1985 » 14/4/2009, 19:15

Witam, mam takie pytanko... jestem bardzo zauroczony motorkiem Suzuki TL 1000S i jak myślicie czy jest to dobry materiał do przeróbki na streeta czy może wybrać coś innego?? Widziałem kilka fajnych pomysłów, stworzyłem już własną koncepcję i myślę że mogło by to być ciekawe wyzwanie. Uwielbiam silniki V2 za ten ich dźwięk i przyśpieszenia ale czy taki sprzęt a raczej silnik da radę polatać na gumie i czy ogólnie podoła dość ciężkiej, wyczynowej jeździe??? słyszałem że SV były na to wrażliwe zwłaszcza na jazdę na tylnym kole, bo momentalnie się panewki zacierały a razem z nimi wał... a silnik SV to ewolucja silnika TL... Powiedzcie co o tym myślicie i ewentualnie doradźcie jakieś inne moto najlepiej na V2... albo jakiś inny fajny materiał na streeta najlepiej 750ccm wzwyż...... będę bardzo wdzięczny:d pzdr
"Jedno Życie,Jeden Ruch, Jeden Błąd..."
crejzol1985
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/4/2009, 19:12
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Qbiak » 16/4/2009, 18:25

tl-ke latwo postawic na kolo poniewaz w koncu to V jest a nie rzedowka no i w zwiazku z tym idzie juz bardzo dobrze z niskich obrotow, ale za to za dlugo na kole nie mozna jezdzic bo tylni cylinder ma chu..we chlodzenie.
Avatar użytkownika
Qbiak
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28/3/2009, 17:54
Lokalizacja: Konin




Powrót do Stowarzyszenie Streetfighter



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê