Zobacz wÄ…tek - futrzany sprzecior - jak tego dokonac??
NAS Analytics TAG

futrzany sprzecior - jak tego dokonac??

Dyskusje na temat Polskiego Stowarzyszenia Odpowiedzialnego Doskonalenia Techniki Jazdy na Motocyklu.
_________

futrzany sprzecior - jak tego dokonac??

Postprzez vajda » 8/1/2009, 02:30

Witam serdecznie,
Z góry chcę zauważyć, iż przeszukałem forum w sprawie o ktorej zaraz powiem i niczego nie znalazłem - jesli zrobiłem to nie dokładnie, proszę moderatora(ów) o podanie linka przed zamknięciem tematu gdzie być może ktoś wczesniej wpadł na taki oto pomysł:

Otoz chcialbym swojego streeta (ktory dopiero bedzie ^^) wykleic? wyłożyć? (sam nie wiem jak to nazwac..) w futerko. Widziałem już klawiatury, myszki, całe komputery i wiele wiele innych rzeczy tak zrobionych (prawododbnie na klej i futerko kupione w papierniczym, hehehe). Domyślam się jednak, że patrząc na rzeczy typu:
-wiatr
-otarcia
-koniecznosc mycia
-woda
musi być to wytrzymałe, poważnie i starannie zrobione.
Zdaje sobie sprawe z tego, ze majac takiego futrzaka za środek transportu będe mogl go wykorzystywać tylko w pogodne, ciepłe i nie zakurzone dni, ale jak dla mnie jest to 100% bajera i jak narazie nie planuje zrezygnować z pomysłu :lol:

Jesli ktoś ma jakis pomysł, w jaki sposob przyczepic takie futerko na cały motor, jakiego kleju lub czegoś innego uzyć, jakie mogą być minusy i trwałość, niech się wypowiada.
Pozdrawiam!
vajda
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 7/7/2007, 11:48
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez MotoBoniek » 28/1/2009, 21:17

Poprostu oklej go czym kolwiek a jak odpadnie to uzyj innego kleju lub budulaca bo podązasz droga nam jeszcze nie znaną a dla niektórych niezrozumianą wrecz ale jesli widzisz w tym sens to idz za ciosem przetrzyj nowe trendy i koniecznie po wszystkim wsadz tu jakies foty. Pozdro
MotoBoniek
MotoBoniek
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30/12/2007, 21:02
Lokalizacja: Na emigracji


Postprzez kÅ‚Ä™bek » 18/2/2009, 00:39

przyklej sobie na taśmę dwu - stronną

do kupienia w każdym markecie budowlanym, lepsze jakościowo i gorsze

potem Å‚atwo usuwasz klei, jego resztki
trzyma lepiej niż przeciętny klej
CZARNY GSR 600 K8
SUZUKI, albo nic!
Avatar użytkownika
kłębek
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16/1/2008, 20:53
Lokalizacja: Płońsk/Marki/Warszawa

Postprzez crejzol1985 » 14/4/2009, 19:21

Muszę przyznać ze to bardzo ciekawa koncepcja:) jeżeli się to zrobi staranie to będzie niezły bajer na zlotach:) Polecam udać się do jakiegokolwiek sklepu-zakładu tapicerskiego i tam zapytać. nikt od tapicera nie będzie wiedział lepiej:)
"Jedno Życie,Jeden Ruch, Jeden Błąd..."
crejzol1985
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/4/2009, 19:12
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Stowarzyszenie Streetfighter



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê