Zobacz wątek - Regulamin korzystania z Forum
NAS Analytics TAG

Regulamin korzystania z Forum

Trzeba przeczytać
_________

Regulamin korzystania z Forum

Postprzez Richie » 24/8/2005, 21:45

Regulamin

1. Wypowiadaj się kulturalnie, jak przystało na miejsce publiczne, unikaj wulgaryzmów. Od tonu wypowiedzi będzie zależeć liczba i ton odpowiedzi.

2. Staraj się pisać tak, aby czytający nie głowił się nad zrozumieniem tekstu. Dłuższe partie oddzielaj znakami nowego wiersza (ENTER).

3. Przestrzegaj także ortografii i gramatyki - jeśli masz z tym problemy, to pisz ze słownikiem w ręku lub w podkreślającym błędy edytorze.

4. Pisanie WIELKIMI LITERAMI oznacza krzyk lub podniesiony głos. To tak jakby ktoś stał nad nami i krzyczał prosto w ucho. Nie stosuj także wielokrotnych wykrzykników oraz pytajników.

5. Naganne jest cytowanie całego tekstu bądź jego długich fragmentów aby dopisać swoją treść. Aby skrócić treść cytatu używaj [...]. Niedopuszczalne jest cytowanie całego wcześniejszego postu aby dopisać jedynie "zgadzam się", "ok" itp.

6. Tworząc nowy wątek pamiętaj o nadaniu mu odpowiedniego tytułu, który by skrótowo charakteryzował dane zagadnienie. Temat o treści "Pomocy!" lub "Problem" nic w zasadzie nie mówi...

7. Czasem przypadkowo wyślą się dwa takie same posty po sobie - nie ma problemu jeśli usuniesz jeden z nich (ikonka krzyżyka nad własnym postem).

8. Jeżeli już po wysłaniu wiadomości coś Ci się przypomniało, to nie wysyłaj od razu nowej, ale skorzystaj z możliwości edytowania (ikonka "edytuj") i wprowadź zmiany do tekstu. Zarówno kasowanie jak i edycja wymaga bycia aktualnie zalogowanym na Forum.

9. Każdy nowy forumowicz powinien wiedzieć, iż w dobrym tonie jest w swoim pierwszym liście przedstawić się. Napisz nam więc skąd jesteś, jak zaczęła się Twoja przygoda z motocyklami, czym jezdzisz lub chcialbyś jezdzic. nie musisz tworzyc oddzielnego posta aby sie przedstawić - możesz to zrobić zadajac jednoczesnie pytanie na forum.

10. W podpisie jak i w profilu nie wolno umieszczac linków do stron o tematyce pornograficznej, witryn głoszących nienawiść rasową, szowinizm, homofobię, stron których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.

11. Rozsyłanie materialow typowo reklamowych do innych Forumowiczów jest zabronione. Grozi za to BAN czyli usunięcie z listy Forumowiczów.

12. Rejestrując się na forum, czytając jego treść lub też pisząc na nim - akceptujesz powyższe warunki.
Ostatnio edytowano 25/8/2005, 14:05 przez Richie, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49



Powrót do Ogłoszenia administracyjne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr