Zobacz wÄ…tek - Victory a HD
NAS Analytics TAG

Victory a HD

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Victory a HD

Postprzez Maniek138 » 8/9/2013, 22:31

Witam, ostatnio natknąłem się na motor marki Victory Motorcycles, poszperałem na temat tych motorów i widzę bardzo dużo porównań i tekstów że ta marka konkuruje z firmą HD, a na niektórych stronach widze sam hejt. Kurcze chciałbym trochę się dowiedzieć o tej marce czy warto zwracać na nią uwagę, czy to jest naprawdę liga HD czy półka wyżej? Firma produkuje od 97-98 a ceny mają konkurencyjne z marką HD, pytam tak z czystej ciekawości bo zaintrygowali mnie, jeśli napisałem w złym dziale to prosił bym o przeniesienie i przepraszam bardzo.
Może tutaj mi ktoś pomoże, patrząc na broszurki ze strony, potężne silniki, ładnie wyglądają, ceny też porównywalne. Przez przypadek zanlazłem reklame nowego judge'a i szczena mi opadła. :D Bardzo mnie ciekawi czy to właśnie taki Muscle car wśród motorów czy po prostu jakieś kmiotki które próbują skakać wysoko? Może napisałem zbyt wyolbrzymiając Harleya, oczywiście mam na uwadze motory innych marek lecz chodzi mi o porównanie takiego "american dream" wśród Motocykli amerykańskich do właśnie Victory. Czy on daje rade? :D
Pozdrawiam.
Maniek138
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25/7/2013, 20:32


Postprzez Walenty » 13/9/2013, 20:37

Tego typu motocykle to raczej nie moja bajka, a o marce o której mówisz dowiaduje się od Ciebie.
Ale czy ktokolwiek może konkurować z marką, której logo niektórzy tatuują sobie na skórze? Chyba nie...

Osobiście, to wolałbym yamahe warrior albo jakiegoś fat boya. Może trochę magia znaczka ;)
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez cygaret » 15/9/2013, 19:48

Ciekawe mają sprzęty bardziej nowoczesna i zwarta stylistyka, ale smaczku HD brakuje.
Avatar użytkownika
cygaret
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 19/5/2009, 12:18

Postprzez madcap » 15/9/2013, 22:26

To trochÄ™ zamieszam autorowi.
Wrzuć jeszcze do porównania Indiana.
JakiÅ› czas temu marka zostala odrestaurowana.
Nawiasem mowiąc też przez Polaris-a.
Sprzęt generalnie si. Technicznie dużo bardziej zaawansowane niż HD
Ale jak napisał Walenty - magia znaczka wśród frędzlarzy.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê