Zobacz wątek - dławienie motocykla na A2
NAS Analytics TAG

dławienie motocykla na A2

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

dławienie motocykla na A2

Postprzez kap3l95 » 9/6/2013, 11:05

Mam pytanie co do zdławienia motocykla Hyosung GT 650 na 35 kw tak abym mógł się nim poruszać na kat. A2. Obecnie jeżdżę motocyklem Hyosung GT 125, jest to mój trzeci motocykl ale czas na coś większego. Brat ma motocykl Hyosung GT 650 na którym nie ma czasu jeździć i chętnie by mi go odsprzedał a wiem że motocykl jest w super stanie. Problemem jest jedynie prawo jazdy które weszło z początkiem tego roku. Zaczynam robić kat. A2 i trzeba mieć w dowodzie wpisane maksymalnie 35kw abym mógł się poruszać takim motocyklem. Czy istnieje możliwość zdławienia motocykla w jakiś sposób w warsztacie w którym zajmują się przeglądami aby wbili mi od razu jakąś adnotację do dowodu ? Znalazłem taką blokadę na ebay'u ale jest ona troche droga
http://www.ebay.de/itm/608424-Leistungs ... 51a37026bc

Chcę aby było to w pełni legalne, pytałem w jednym warsztacie ale powiedzieli że nie zajmują się takimi sprawami. Opłaca się w ogóle bawić w takie rzeczy czy lepiej kupić coś w stylu er-5 czy gs500

(Za odpowiedzi w stylu " nie baw się z koreańczykami kup coś japońskiego" z góry dziękuje)
pozdrawiam
kap3l95
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11/1/2010, 20:56
Lokalizacja: Połaniec


Postprzez Brekekeks » 9/6/2013, 19:06

Jeśli masz do kupienia pewniaka, to zdecydowanie lepiej go zdławić, niż kupować coś, co może okazać się miną.
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
Brekekeks
Świeżak
 
Posty: 457
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:10
Lokalizacja: Kielce


Postprzez kap3l95 » 9/6/2013, 23:04

Brekekeks napisał(a):Jeśli masz do kupienia pewniaka, to zdecydowanie lepiej go zdławić, niż kupować coś, co może okazać się miną.


Dlatego właśnie pytam w jaki sposób zablokować ten motocykl. Gdzie można to zrobić i za ile.
kap3l95
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11/1/2010, 20:56
Lokalizacja: Połaniec

Postprzez leff » 10/6/2013, 13:34

najpierw dowiedziec sie w swoim WK jakich dokumentow beda wymagali
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê