Zobacz wÄ…tek - PEUGEOT TREKKER - prosze o opiniÄ™.
NAS Analytics TAG

PEUGEOT TREKKER - prosze o opiniÄ™.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

PEUGEOT TREKKER - prosze o opiniÄ™.

Postprzez _Seba_ » 4/6/2006, 12:25

Nie jest to ścigacz, ale skuterek o pojemności 49 cm, ale skoro ma być o motocyklach, to ten pojazd zdecydowanie się łapie. Chodzi mi o wasze opinie o tym skuterku.

WyglÄ…da on tak:
Obrazek


V-max 85 km/h
miejsce na 2 osoby

Tylko, że obiekt mojego zainteresowania, to rocznik 1998. Jest do kupienia za 1700-1800 złotych. Warto?

Pzdr.
_Seba_
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/6/2006, 11:59


Postprzez PajÄ…k » 4/6/2006, 14:31

KUP SOBIE MOTOR
Mówie poważnie jazdy na tym czymś można by małpe nauczyć
doświadczenie z tego czegoś n nic ci się nie przyda po przesiadce na motor
kup lepiej DT RS NSR RG itp byle by miało normalne koła i skrzynie biegów pozdro
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław


Postprzez Bunny » 4/6/2006, 15:21

Skuter <blee> to nie motocykl tylko hulajnoga z silnikiem. Szanuje wszystkich motocyklistów [nawet tcyh na komarach i innych motorynkach], ale to co jeździ na skuterze nie ma prawa nazywać się motocyklistą :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez Kwazi » 4/6/2006, 18:24

-Seba- rajcuje cie samo bezczynne krecenie manetką przy dzwięku yyyyyyyyy-mnie nie daj sobie spokuj z tymi badziewiami!!.Jazda na skuterach to strata czasu!!
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Surf Maniac » 4/6/2006, 19:56

Dajcie spokój chłopakowi. Moze lubi skutery. A co do Trekkera to super zabawka :D Moj dziadek ma takiego, właśnie z 98. Czasami porzyczam, ogólnie to nie narzeka. Smiga nieźle nawet przy solidnym obciąrzeniu. Podobno ma 3 blokady. Z tego co wiem to 2 ma zdjęte i leci 85, z górki 90 :D No a za takie pieniądze to możesz brać śmiało :)
...:::Surf Maniac:::...
Surf Maniac
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14/5/2006, 14:03
Lokalizacja: Poznań

Postprzez _Dioda_ » 5/6/2006, 03:41

Ja także nie znoszę skuterów. Mam nawet jakiś (mama sobie kupiła ;) ) w dodatku w trakcie docierania... :? Jeśli muszę gdzieś nim jechać, to boję się, że ktoś mnie rozpozna, ale kto co lubi :wink:
(BTW facet na skuterze wygląda niezbyt męsko ;) )
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê