Zobacz wątek - Yamaha XJ6 Diversion F / MT-03 / Honda Hornet

Yamaha XJ6 Diversion F / MT-03 / Honda Hornet

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Yamaha XJ6 Diversion F / MT-03 / Honda Hornet

Postprzez Wilchelmus » 30/9/2012, 22:44

Witam,
w innym temacie już pisałem, że zamierzam robić na wiosnę kat. A / A2 (zależy czy wejdzie i tak w 2013 kończę 18 )
dlatego chciałbym zapytać o te motocykle:

Yamaha XJ6 Diversion F:

- pozycja czy jest bardziej zbliżona do sportowa czy do swojej "siostry" w wersji naked, bądź Hondy Hornet
- praca silnika, bo zastanawiałem się nad FZ6, ale rozmawiałem z człowiekiem który jeździł na fazerze i mówił że wyprzedzanie czasem jest jak "walka o przetrwanie" tj. redukcja o 2 biegi i dopiero wyprzedza oraz ogólnie czy chodzi w miarę równo, a nie prze np. 8000 tys. dostaje kopa

Honda Hornet

- także praca silnika, bo w gazetce wyczytałem, że może się "dławić" przez co trudniej jeździć na niskich obrotach
- pozycja mi akurat pasuje, bo znajomy ojca przyjechał któregoś dnia na Hornecie z 98, pytałem go o tą sprawę z silnikiem, ale nawet uwagi nie zwrócił, bo tak to jeździ sportowym litrem, więc jak się można domyślić rzadko jechał na małych obrotach

Yamaha MT-03 (jeśli wejdzie kat. A2)

- tutaj ogólne informacje
- czytałem na ścigaczu, że ciężko wbić bieg jałowy
- oraz czy może ktoś spotkał się z informacją, aby miała być wydawana specjalna wersja na kategorię A2, bo ona ogranicza moc do 35 kW, a Yamaha ma 35,3 kW

Z góry dzięki
Wilchelmus
Świeżak

Powrót do Motocykle