Zobacz wątek - szerokość motocykla?
NAS Analytics TAG

szerokość motocykla?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

szerokość motocykla?

Postprzez owa1vd » 12/9/2012, 15:12

Witam. Gdzie jest mierzona szerokość motocykla? odkąd dokąd? i dlaczego nigdzie nie ma podanego rozmiaru szerokosci siedzenia? Jaki jest np. w sportowych +/-? lub pod siedzeniem? dzięki za odp.
owa1vd
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/9/2012, 15:05


Postprzez jamnik » 12/9/2012, 19:57

A CHODZI CI O JAKIS KONKRETNY MODEL.W NAJSZERSZYM MIEJSSCU MOTORA CZYLI NA OWIEWCE JESLI JA MA
jamnik
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24/6/2012, 11:47
Lokalizacja: brzesko


Postprzez Arturo925 » 12/9/2012, 20:24

Wyłącz capslocka ziomie.

A szerokość motocykla nie jest mierzona w jego najszerszym punkcie, tj na kierze?

Szerokości siedzenia nigdzie raczej nie znajdziesz. Jeśli już to tylko jakiś miły użytkownik Ci może napisać ile ma jego moto. Z tym że większość można wywnioskować ze zdjęć, wiec nie wiem gdzie tu sens.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Invi » 12/9/2012, 21:52

jamnik napisał(a):A CHODZI CI O JAKIS KONKRETNY MODEL.W NAJSZERSZYM MIEJSSCU MOTORA CZYLI NA OWIEWCE JESLI JA MA


A TO OWIEWKI SO NAJSZEERSZYM MIEJSCEMM MOTORRA JESLI JE MA? A JAK NIE MA?




Raczej w najszerszym miejscu, bo co z tego że w zadupku będzie wąsko jak coś innego ograniczy możliwość wciskania się gdzieś tam. Ale z tym też różnie, w jednym moto będą to lusterka, w innym kierownica, gmole, jakieś tam rury u precli, czasem możę nawet głowice cylindrów :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê