Zobacz wątek - Weryfikacja numeru silnika

Weryfikacja numeru silnika

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Weryfikacja numeru silnika

Postprzez Li-One » 21/7/2012, 19:53

Witam.

Jako świeżak na forum mam pytanie które pewnie było już tu poruszane kilka razy.

otóż poszedł mi karter przy bliskim spotkaniu z krawężnikiem podczas ślizgu. oczywiście alternator w proszku i niestety pogięty wał. co zmiesza mnie do wymiany silnika w mojej CBR F4i Sport.

i tu rodzi się pytanie ponieważ handlarze na allegro nie są w stanie rozróżnić silników of F4i i F4i sport tak na oko. są w nich znaczące różnice i jak już mam wydać kasę to wolałbym nie odsyłać potem paczki za 300 zł np do Kołobrzegu.

czy po numerze silnika (bo taki mam ze zdjęć) jestem w stanie sprawdzić czy to jest efka czy sport ?

oraz czy montaż w sporcie silnika od efki spowoduje jakieś problemy z elektryką itd.

Dzięki za pomoc ;)
Li-One
Świeżak

Powrót do Motocykle