Zobacz wątek - Przyjazna stacja kontroli pojazdów - BYDGOSZCZ
NAS Analytics TAG

Przyjazna stacja kontroli pojazdów - BYDGOSZCZ

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Przyjazna stacja kontroli pojazdów - BYDGOSZCZ

Postprzez SebaW » 14/5/2012, 10:41

Hej

W końcu udało mi się zakupi motorek, ale niestety czeka mnie procedura pierwszej rejestracji w kraju. Jak wiecie wymagany jest przegląd zerowy, lecz mam pewne obawy czy uda się go pomyślenie przejść:cry:.
Chodzi układ wydechowy w jaki motor jest wyposażony (Akrapovic bez DB Eater) i obawiam się ze będzie zbyt głośny.

Obrazek (alt+p)

Macie jakieś propozycje przyjaznej stacji kontroli lub inne pomysły jak zredukować hałas?
Ewentualnie ma ktoś pasujący DB Eater do opchnięcia ?
SebaW
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24/2/2012, 15:22
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez rosiboj » 14/5/2012, 10:49

umiejetnosc uzywania wyszukiwarek jest czyms z czym jedynie specjalisci potrafia dac sobie rade ;D

http://www.ebay.co.uk/itm/Akrapovic-exh ... 4165ca94cf


http://www.ebay.co.uk/itm/Akrapovic-Noi ... 35ba118154
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Trax » 14/5/2012, 12:25

ja niedawno rejestrowałem moto z zagranicy i robili normalny przegląd okresowy a nie zerowy
Trax
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 28/9/2011, 11:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez omerx » 15/5/2012, 12:39

Człowieku weź się tym nie przejmuj, zakładaj komin i jedź na przegląd. Jak na pierwszej stacji nie przejdzie to jedź na drugą, jak na drugiej nie przejdzie to na trzecią itp. Nic za to nie płacisz oprócz paliwa, które wyjeździsz. Bardzo prawdopodobne, że już na pierwszej stacji przejdzie bez problemu.
Już był podobny temat, i ktoś się pytał o stację gdzie nie sprawdzają poziom hałasu, spalin itp. Tam gdzie ja jeżdżę na stacje to nawet silnika nie odpalam, koleś sprawdza numery ramy, światła, kierunki, stopy i klakson ;)
Więc nie bój żaby, zakładaj komin i jak nie ta stacja to następna.
Jedynie zaś uważaj na patrole drogówek ;p
Avatar użytkownika
omerx
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9/4/2009, 19:51
Lokalizacja: Leszno



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê