Zobacz wątek - Problem z rodzicami!!!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

Problem z rodzicami!!!!!!!!!!

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Boshi » 23/8/2011, 01:02

A ty co mu pomogłeś swoją pouczającą wypowiedzią :)?
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez Stoppie » 23/8/2011, 01:16

Ja mu pomagać nie zamierzam, bo jak już napisałem gościowi nie o to chodziło. Cały temat jest jak dla mnie zbędny. I to próbowałem uświadomić. Jeśli uważasz, że problem jest wart uwagi, to ja Ci pisać nie bronię. Pozdrawiam. :)
Człowiek bez pasji szybo traci sens istnienia.
Stoppie
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23/8/2011, 00:34
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Boshi » 23/8/2011, 01:18

Też nie zamierzam, dla mnie pytanie się na forum jak przekonać rodziców to jakiś obłęd w ogólę:)
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez tnts » 23/8/2011, 08:26

długo u nas w kraju będzie syf z takim podejściem. Kolo kupuje sprzęt do którego jeszcze kilka lat nie będzie miał uprawnień i nikt się nie dziwi...
Nie ważne duża czy mała pojemność. Jak coś się stanie na takim 125 zarejestrowanym na 50 to 'kierujący' ma przejebane na całe lata:
- jazda bez oc - jak kogoś uszkodzi do odszkodowanie z własnej kieszeni a jak trochę więcej pecha to renta do końca życia poszkodowanego
- jazda bez uprawnień - pewnie jest za to jakiś problem
- moto na parking i skierowanie na badania techniczne - cena takiego badania to pewnie mała nie jest - tam oczywiście wychodzi że to nie jest motorower tylko motocykl - trzeba przerejestrować a czas leci - nie wiem ile kosztuje taki parking ale pewnie płatny za dobę
- wpis do papierów że karany
itd itd
tnts
Świeżak
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27/6/2011, 19:05

Postprzez mateusz4472 » 23/8/2011, 10:21

Nie jest to mój pierwszy motor jeździłem nim już wiele razy i mi się bardzo podobało jeździłem na gsx-r 600 i jakoś żyje muszne dać na maxa w manetce dlaczego tak myślicie przecież nie murze go cisnąc ile wejdzie może kupie ją jeszcze a ten koleś co kupiłem cagive to mój znajomy i jeszcze nie podpisywałem umowy i nie będzie to mój pierwszy motor na każdy sam zarobiłem i na paliwo sam zarabiam na nić rodzice mi nie dali o każdy motor i quada dbam a papiery to moja sprawa
mateusz4472
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/8/2011, 18:20
Lokalizacja: Bełżyce

Postprzez mlodapn » 23/8/2011, 10:31

"nie będę odkręcał" - takie bajki to mozesz kolegom pisać...

Co zrobisz to jest Twoja sprawa, moim zdaniem zachowujesz się jak ... tu sobie sam dopowiedz.

Jeśli liczyłeś na poklask i pokłony to złe forum wybrałeś.

Moim zdaniem temat do zamknięcia - ten i każdy jeden o "problemach z rodzicami".
tylko Lech Poznań
Avatar użytkownika
mlodapn
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8/8/2010, 16:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Invi » 23/8/2011, 10:54

mateusz4472 napisał(a):jeździłem na gsx-r 600 i jakoś żyje


Jaki baran dał 15-sto latkowi bez doświadczenia przejechać się na swoim gsxr'rze :lol: Chyba że z tyłu :lol:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez maciej.k » 23/8/2011, 11:17

A swoją drogą w Polsce dzieci mogą legalnie pracować chyba od 16 roku życia, a ten młodzieniec w wieku 15 sam zarobił na motory, quady i paliwo? Pogratulować...
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez Atlantis » 23/8/2011, 11:36

mateusz4472 napisał(a):Nie jest to mój pierwszy motor jeździłem nim już wiele razy i mi się bardzo podobało jeździłem na gsx-r 600 i jakoś żyje muszne dać na maxa w manetce dlaczego tak myślicie przecież nie murze go cisnąc ile wejdzie może kupie ją jeszcze a ten koleś co kupiłem cagive to mój znajomy i jeszcze nie podpisywałem umowy i nie będzie to mój pierwszy motor na każdy sam zarobiłem i na paliwo sam zarabiam na nić rodzice mi nie dali o każdy motor i quada dbam a papiery to moja sprawa


Ten kto Ci dał pojeździć 600-tką ma chyba coś z bańką, z całym szcunkiem.

Najmniejsze motocykle są od lat 16-stu. Internet też powinien.

To, że jeździłeś wiele razy i że Ci się PODOBAŁO, nie oznacza, że jest dla Ciebie
Avatar użytkownika
Atlantis
Świeżak
 
Posty: 381
Dołączył(a): 5/6/2011, 19:19
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tomek_gda » 23/8/2011, 12:41

mateusz4472 napisał(a):Nie jest to mój pierwszy motor jeździłem nim już wiele razy i mi się bardzo podobało jeździłem na gsx-r 600 i jakoś żyje muszne dać na maxa w manetce dlaczego tak myślicie przecież nie murze go cisnąc ile wejdzie może kupie ją jeszcze a ten koleś co kupiłem cagive to mój znajomy i jeszcze nie podpisywałem umowy i nie będzie to mój pierwszy motor na każdy sam zarobiłem i na paliwo sam zarabiam na nić rodzice mi nie dali o każdy motor i quada dbam a papiery to moja sprawa


To jeszcze sam zarób na słownik ortograficzny i na jakieśkorepetycje z języka polskiego. Bajki to kolegom z piaskownicy wciskaj, kup sobie skuter 50ccm w jakimś agresywnym malowaniu (np. na wzór GSXR-a).
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez tnts » 23/8/2011, 13:35

to pewnie trol.

ja bym się tak bał - nawet jeżeli będziesz jechał 50 na ograniczeniu do 50 i wjedzie w ciebie z czerwonego na Twoim zielonym pijany kierowca jadąc 80 to ... będzie to Twoja wina w świetle prawa - jazda bez uprawnień na pojeździe bez ubezpieczenia i homologacji.

ja się nie spinam - mam wolną chwilę i pomysłałem żeby zobrazować "ogrom przejebania" gdy się wydarzy cokolwiek na drodze z takim "wehikułem".
tnts
Świeżak
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27/6/2011, 19:05

Postprzez shiver » 23/8/2011, 18:34

hmmm.... nie wiem czy ktoś pamięta taki przypadek.. ale go przytoczę. Swego czasu 16 latek zabił dziewczynę jadąc Audi rodziców i oczywiście nie mając prawa jazdy.... i nie zostały wyciągnięte wobec niego zadne konsekwencje ponieważ policja uznała iż nie posiadał on uprawnien na kierowanie pojazdem ale za to posiadał niezbędne umiejętności... Także są różne przypadki, taki kraj niestety.
Obrazek
Avatar użytkownika
shiver
Świeżak
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/1/2011, 14:20
Lokalizacja: sie biorą TROLLE?!?!?!?!

Postprzez Crowbar » 23/8/2011, 19:07

nie będzie to mój pierwszy motor na każdy sam zarobiłem i na paliwo sam zarabiam na nić rodzice mi nie dali o każdy motor i quada dbam a papiery to moja sprawa


Tak ja dopiero szykuję się do pracy bo kończę 16 lat, a ty na ulotkach zarobiłeś na quada i moto? :D Może jeszcze dom na czarno utrzymujesz?
Crowbar
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/8/2011, 00:31

Postprzez mateusz4472 » 24/8/2011, 14:05

a możne moi starsi maja firmę i sobotami pracuje u nich na to nie wpadłeś. ale raczej nie bene ryzykował kupie cpi gtr nawet fajne w sobotę jade zobaczyć
mateusz4472
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/8/2011, 18:20
Lokalizacja: Bełżyce

Postprzez Screamer » 24/8/2011, 14:25

mateusz4472 napisał(a): nie będzie to mój pierwszy motor na każdy sam zarobiłem i na paliwo sam zarabiam na nić rodzice mi nie dali o każdy motor i quada dbam a papiery to moja sprawa


mateusz4472 napisał(a):a możne moi starsi maja firmę i sobotami pracuje u nich na to nie wpadłeś


Sam sobie zaprzeczasz.... rodzice ci nie dają na nic kasy, no spoko... ale chyba w gazecie nie znalazłeś "przypadkiem" ogłoszenia o pracę w firmie twoich rodziców, nie zadzwoniłeś, a oni chyba cie nie przyjęli, bo nie masz 18 lat.... czyli w takim razie musiałeś ich o to poprosić, a oni ci dają kasę...
Jak masz kłamać to nad tym też się dobrze zastanów, bo to też trzeba umieć :lol:
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05

Postprzez Miczab » 24/8/2011, 15:33

Jakiś czas temu zajęła się tym tematem nasza redakcja http://www.scigacz.pl/Motocykl,zarejest ... 14911.html
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez Czester » 24/8/2011, 16:10

Dzięki Bogu wakacje już ku końcowi. Lada dzień gówniarstwo pójdzie tam, gdzie ich miejsce (czyt. do szkoły) i skończy się pieprzenie głupot na forum w stylu "Drogie Bravo...".
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na gr