Zobacz wÄ…tek - Gsxr 600 problem
NAS Analytics TAG

Gsxr 600 problem

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Gsxr 600 problem

Postprzez TristanAdrian » 15/8/2011, 15:44

Wkońcu po długich poszukiwaniach i zbieraniu informacji kupiłem gsxr 600 K4.
Mam taki problem bo po zakupie pojeździłem nim trochę zapaliła się kontrolka rezerwy zrobiłem jeszcze z 10 km i zaczeło się dziać coś dziwnego moto zapalało łapało mniejsze obroty niz powinno przy dodaniu gazu gasło potem ruszyłem jakoś dodawając gaz jechał ale jak puściłem z obrotów gasł pojechałem na stacje nalałem do pełna i wszystko było ok, czym może to być spowodowane (syfami w baku?)
jak za szybko go uruchomie czyli w 2 sekundy nie czekając na zapalenie kontrolek( to z przyzwyczajenia bo zawsze mialem jakieś stare moto) to tez sie tak działo łapał niskie obroty gaz i gasł. jak robie to po ludzku czyli poczekam od przekrecenia kluczyka te 3 sekundy wszystko jest ok.

ile mogę przejechać na rezerwie?
TristanAdrian
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14/5/2011, 14:44
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez Invi » 15/8/2011, 16:35

Objawy jakby benzyna się skończyła.

SRAD mi robił takie szopki na niskim poziomie paliwa, jakby benzyna się kończyła właśnie, ale on miał gaźniki ;)

Chociaż po 10km na rezerwie w sumie nie powinna, ja na świecącej się ciągłym światłem mogę zrobić 40km.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê