Zobacz wątek - Hyosung - czy warto kupić nowy motocykl tej marki?
NAS Analytics TAG

Hyosung - czy warto kupić nowy motocykl tej marki?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Re: Hyosung - czy warto kupić nowy motocykl tej marki?

Postprzez Kris2k » 13/4/2011, 18:29

maciek_85 napisał(a):Jak w temacie czy warto zapłacić 17tysięcy za nowego Hyosung'a GT 650? Czy raczej lepiej kupić coś paro letniego typu honda hornet itp.
Ma ktoś doświadczenie z tą marką, tym modelem?


Bardzo fajny motocykl.
Mam w Tarnowskich Gorach importera i nie raz widzialem tego GT650 na zywo i nie mam mu nic do zarzucenia.
Bardzo fajny motocykl... to samo mowi wiekszosc testow z gazet/internetu.
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry


Postprzez ferro » 13/4/2011, 20:01

tez uważam ze moto jest bardzo fajny, tylko co ztego jak u nas ktoś cos usłyszy i później powtarza to dalej - mam na myśli to, że owy Hyosung to shit itd, temu też tracą tyle na wartości.
Przecież jakby brał nówkę to i gwarancję ma ;)
Avatar użytkownika
ferro
Świeżak
 
Posty: 226
Dołączył(a): 17/1/2011, 18:13
Lokalizacja: b-100


Postprzez RUTRA.RD » 13/4/2011, 20:07

kawasaki jak nowa zx-10 w usa wprowadzilo tak szybko ja odkupilo od wlascicieli :) i to nie shit ?
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Gregorgsxr » 13/4/2011, 21:47

Może i ten Hyosung technicznie i wizualnie nie jest najgorszy, tylko komu Ty go później sprzedasz i za ile?
Bierz SV. Serwis, full części na rynku itp.
Gregorgsxr
Świeżak
 
Posty: 203
Dołączył(a): 30/5/2010, 19:28
Lokalizacja: WWA

Postprzez lonewolf » 14/4/2011, 06:51

Gregorgsxr napisał(a):Może i ten Hyosung technicznie i wizualnie nie jest najgorszy, tylko komu Ty go później sprzedasz i za ile?
Bierz SV. Serwis, full części na rynku itp.


Ale on chce kupić i jeździć a nie sprzedawać. Do czasu kiedy będzie chciał się przesiąść na coś innego dozbiera kasę. Owego hyosunga sprzeda być może tanio, ale dołoży pieniędzy i będzie miał coś innego. Co Cię to w ogólne obchodzi komu sprzeda skoro i tak nie będziesz tym motocyklem zainteresowany?
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez maciek_85 » 14/4/2011, 13:14

W sobotÄ™ pojadÄ™ do dilera i go oblookam, przysiÄ…dÄ™ itd.
Generalnie zadałem to pytanko bo jakby nie patrzeć jest to dosyć atrakcyjna cena jak za nowy motocykl klasy 650ccm, za podobne pieniądze mogę kupić nową YBR 250. Nawet CBR250 kosztuje już ponad 20tysi.
Niestety nie mam całej gotówki i część będę brał w kredycie, przez co wiek- czyli nówka - ma znaczenie przy wysokości raty i daniu kredytu. Po za tym myślę, że z nowym motocyklem powinno być mniej więcej jak z nowym samochodem - 5 lat względnego spokoju. O traceniu na wartości też wiem, ale tu też jest podobnie jak z autami traci zawsze szybko po kupnie a potem głównie zależy od stanu. No nic w sobotę zobaczę czy w ogóle ten motocykl będzie mi pasować (w końcu nie tylko wygląd się liczy...)
maciek_85
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 24/12/2010, 22:09
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê