Zobacz wÄ…tek - Do stuntu
NAS Analytics TAG

Do stuntu

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Arturo925 » 3/12/2010, 14:39

Tak tylko jak sie nakryje tą XR'ką to raczej nie będzie mu przyjemnie... Jeżeli nie wierzysz to wsiądź na rower, wyrwij na gume i jebnij przy niewielkiej prędkości na plecy ;)
Chodzi mi o to ze jak nie ogarnie podstaw to nie ma co się wgl. pchać w przerabianie moto do stuntu...
Nie śmieje się z niego, bo wiem ze nikt nie rodzi się "znawcą", ale mu radzę :)

btw. Masz opis adekwatny do tego tematu :D
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna


Postprzez Dikey » 5/12/2010, 00:32

Nie, no wiesz, śmieje się tylko, bo pisanie typu: "panuje nad motocyklem a nie trzymam hamulca" mnie rozśmiesza... Sam już jakiś czas bawię się w stuncie to wiem coś już jak to jest... i ja Ci powiem tak, bez trzymania gazu, a kontrolując hebel da się na kole jechać, ale odwrotnie nie. A co do mojego opisu, owszem wykulgałem się już nie raz po asfalcie, ale taki to sport :lol: podstawa to dobry strój do tego :)
Wywrotka to nie wstyd, ważne żeby wstać i dalej gnać!
Avatar użytkownika
Dikey
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 28/12/2007, 22:44


Postprzez Arturo925 » 5/12/2010, 12:50

Gleby to chleb powszedni w Stuncie :lol:

A tak poza tematem to na jakim moto trenujesz? I czy masz jakiÅ› filmik? :)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Dikey » 6/12/2010, 16:52

No jeżeli chcesz zrobić coś dobrze, to musisz znaleźć granice, a granica (w 99.9%) = gleba :lol:

W stuncie śmigam na f2, to moto mam dopiero od tych wakacji, wcześniej na nsr latałem. Chciałem coś nagrać, ale studia itp i nie było kiedy ;/ na wiosnę to już koniecznie się czymś 'pochwale' :lol:
Wywrotka to nie wstyd, ważne żeby wstać i dalej gnać!
Avatar użytkownika
Dikey
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 28/12/2007, 22:44

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na górê