Zobacz wątek - garaż podziemny czy parking strzeżony ???
NAS Analytics TAG

garaż podziemny czy parking strzeżony ???

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez nofy » 9/6/2010, 23:57

dzięki, przemyślę jeszcze dobrze temat, puki co stoi na strzeżonym pod chmurą ;)
nofy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21/4/2010, 19:41
Lokalizacja: W-wa


Postprzez DajmosX » 11/6/2010, 17:35

Mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bez AC jest parking strzezony a z dodatkowym ubezpieczeniem parking podziemny :D

Mam do was pytanie czy mozna miec ubezpieczenie Ac i Oc w innej firmie ? chodzi o to ze mam wykupione ubezpieczenie oc w firmie X i chce je powiekszyc o ubezpieczenie ac w innej firmie Y (ze wzgledu na lepsze warunki i cene ubezpieczenia AC) ?
Honda CBR 600F4i, 03
Avatar użytkownika
DajmosX
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 22/4/2010, 16:36
Lokalizacja: Stockholm


Postprzez madcap » 11/6/2010, 19:15

można, nic nie stoi na przeszkodzie
choć nieco dziwne, bo oferty pakietowe są korzystniejsze
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez DajmosX » 11/6/2010, 20:18

dzieki za info, poprostu w tej ubezpieczalni w ktorej mam oc ubezpieczenie ac nie jest od kradziezy a wiem ze w pzu ac jest tez od kradziezy i ogolnie wszystkiego. Wiec w pon zadzwonie i sie dowiem jak wyglada do cenowo raczek 6 napisal w jednym z swojch wczesniejszych postow ze najtansze ac jest w alianz wiec to tez bede musial sprawdzic jesli ktos jest ciekawy to moge mu podac w pon oferty ac z 5 najciekawszych firm
Honda CBR 600F4i, 03
Avatar użytkownika
DajmosX
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 22/4/2010, 16:36
Lokalizacja: Stockholm

Postprzez nofy » 11/6/2010, 22:09

DajmosX napisał(a):Mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bez AC jest parking strzezony a z dodatkowym ubezpieczeniem parking podziemny :D

Mam do was pytanie czy mozna miec ubezpieczenie Ac i Oc w innej firmie ? chodzi o to ze mam wykupione ubezpieczenie oc w firmie X i chce je powiekszyc o ubezpieczenie ac w innej firmie Y (ze wzgledu na lepsze warunki i cene ubezpieczenia AC) ?


No ja tak właśnie mam, OC w firmie X a AC w firnie Y.
nofy
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21/4/2010, 19:41
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Kohelet » 16/6/2010, 21:20

Osobiście: w ostatnim czasie 9/10 kradzieży było z garaży podziemnych. I nie było znaczenia, czy dostęp do garaży miało 6 rodzin z bloku czy 66..
Je*** psy busami, aż serce ściska.
V rulez.
Avatar użytkownika
Kohelet
Świeżak
 
Posty: 185
Dołączył(a): 27/4/2010, 08:32
Lokalizacja: SP1 / wrocek

Postprzez bryk77 » 17/6/2010, 04:04

Kohelet napisał(a):Osobiście: w ostatnim czasie 9/10 kradzieży było z garaży podziemnych.


Nie tylko. Motocykle często znikają z przyosiedlowych garaży. A jeśli chodzi o garaże podziemne to nie jestem pewien czy przypadkiem na ścigaczu nie było zdjęcia złodzieja, który zwinął moto z ów garażu - kadr z kamery parkingowej. Typ wyjechał bez kasku na moto jakby nigdy nic. Czyste foto jego gęby... Bodajże R6 lub R1.

Jedno jest pewne, ja bym mojego moto pod chmurką nie zostawił. Toż to profanacja!
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê
cron