Zobacz wÄ…tek - YAMAHA MT-03 XTX
NAS Analytics TAG

YAMAHA MT-03 XTX

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

YAMAHA MT-03 XTX

Postprzez martiw » 8/5/2010, 19:03

Zamierzam kupić jedną z w/w maszyn. Proszę was o opinie. Który z nich jest lepszy mniej awaryjny? Który warto wybrać?
Ostatnio edytowano 9/5/2010, 11:15 przez martiw, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
martiw
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18/1/2009, 20:06
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Raczek_6 » 9/5/2010, 09:59

MT 03 to 660ccm, nie zawodny silnik od XT, bardziej streetfighter,
XT660 X to super moto, trochę wyższe i bardziej komfortowe na naszych drogach.
Nie powinieneś mieć problemów po warunkiem że motocykl jest w miarę zadbany i regularnie serwisowany.

Kolega miał XT660X przez kilka sezonów i żadnych problemów.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez zadzior » 9/5/2010, 12:40

Oba są mało awaryjne. Myślę, że sam musisz zdecydować, na który się zdecydujesz. Dlaczego? Dlatego, że są to zupełnie inne motocykle. Obie yamahy mają ten sam silnik, jednak wszystko inne je od siebie różni. Jednostka napędowa w mt zapożyczona właśnie z xt jest "mniej narwana". Nieco obniżony moment obrotowy powoduje, że mt wydaje się bardziej przyjazna do codziennego użytkowania. Niestety nie miałem okazji jeździć mt 03, za to xt posiadałem. Motocykl spisywał się świetnie, naprawdę zero awarii. Tak więc jak mówiłem na początku, musisz zdecydować co tak naprawdę chcesz. Najlepiej byłoby gdybyś przejechał się na obu motocyklach i dopiero po tym wybrał co jest lepsze pod ciebie.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê