Zobacz wÄ…tek - Wibracje. Uciazliwa sprawa.
NAS Analytics TAG

Wibracje. Uciazliwa sprawa.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Wibracje. Uciazliwa sprawa.

Postprzez rambo wwa » 20/2/2010, 16:51

Moto klasy ok.600cc.
Jakie modele slabo przenosza wibracje silnika na kierownice, podnozki, kanape???
W moim gs 500 wibracje byly ogromne. Podnozki doslownie sie telepaly, co nie bylo za przyjemne. To samo bylo w cbf 250.
Slyszalem, ze cbf 600 tez przenosi spore wibracje. Natomiast w najnowszym motocylku piszÄ…, ze xj6 diversion f pod tym wzgledem wypada bardzo dobrze.
Leciec w dluzsza trase moto, ktore przenosi ogromne wibracje to nic przyjemnego.
Macie jakies spostrzezenia, ktore moto sa przyjemne pod tym wzgledem w uzytkowaniu?
Avatar użytkownika
rambo wwa
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 9/9/2006, 16:12
Lokalizacja: 0-22


Postprzez Warsaw Stunt Squad » 20/2/2010, 19:20

Jak śmiagałem 636 przed glebą to wybierałem sie w bardzo dalekie trasy-nawet po 500km i było całkiem znośnie pod tym względem ale na przykłady podawałeś słabsze 600-ki a z tych napewno fz6s słabo przenosi wibracje.
Hajka juz stoi :D
Avatar użytkownika
Warsaw Stunt Squad
Świeżak
 
Posty: 162
Dołączył(a): 25/2/2009, 16:33
Lokalizacja: Warszawa, WW


Postprzez michael » 20/2/2010, 20:48

Chyba nie ma co przesadzać. Ja robiłem po 300km na raz jednocylindrowym motocyklem ze sztywnym tyłem i się dało, z uśmiechem na twarzy, mimo, że jazda przypomina siedzenie na młocie pneumatycznym. Nowe motocykle, poza Harleyami, gdzie jest to elementem image'u, raczej się nie telepią nieznośnie. Ludzie jeżdżą Gsami w podróże. Rzędowa czwórka na pewno będzie mniej telepała niż rzędowa dwucylindrówka.
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê