Zobacz wątek - Mam dylemat? Pomóżcie
NAS Analytics TAG

Mam dylemat? Pomóżcie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Mam dylemat? Pomóżcie

Postprzez mdbmazur » 19/1/2010, 20:59

Witam serdecznie wszystkich. Chciałen was zapytać co byście mi proponowali za moto na moje rozmiary mam 195 cm wzrostu i ok 110kg wagi. Obecnie jeźdżę na hondzie vtr1000f i nie jast najgożej jakoś sie mieszczę. Zastanawiam się nad sprzedaniem jej w tym roki i może coś wygodniejszego bym kupił(czyli coś większego) ale jest problem czyli fundusze do wydania miałbym ok 11 max 12 tysięcy zł. Czy cos możecie poradzić. Pozdrawiam!
mdbmazur
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8/6/2009, 18:24
Lokalizacja: poreba


Postprzez Fikol » 19/1/2010, 21:12

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Honda CBR 1100 XX. Chyba powinieneś znaleźć coś za tą kasę. Duże jest i mocne :)
Avatar użytkownika
Fikol
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 3/6/2008, 19:24
Lokalizacja: Węgrów


Postprzez icid » 19/1/2010, 23:18

Jest przyklejony temat o doborze moto do wzrostu a druga sprawa jest taka że jesteś kolejnym który nie czytał regulaminu, w szczególności punktu o nadawaniu odpowiednich tytułów. Dzisiaj nie będzie warna bo to pierwszy raz ale musisz przeczytać regulamin i nauczyć się pisać zgodnie z zasadami.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê