Zobacz wątek - Czy miał ktoś z was styczność z firmą Supermoto z Lublina?
NAS Analytics TAG

Czy miał ktoś z was styczność z firmą Supermoto z Lublina?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czy miał ktoś z was styczność z firmą Supermoto z Lublina?

Postprzez mario25 » 15/11/2009, 21:19

Witam
Czy miał ktoś z was styczność z firmą Supermoto z Lublina lub kupował ktoś tam motocykl?
Proszę o jakieś o info ciekawe czy motocykle maja bezwypadkowe czy bezwypadkowe polepione na sprzedaż? Skąd importują?
Bo słyszałem ze z UK nie sprowadzają.

Ze względu że przez rok pracowałem w UK to wiem że Angol o dzieci nie potrafi zadbać a co mówić o motocykl, więc motocykla stamtąd absolutnie nie chce.

Ale mi nie chodzi o wypowiedzi skÄ…d motocykle lepsze tylko o info o tym importerze.
mario25
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15/11/2009, 21:08


Postprzez karolr » 16/11/2009, 08:49

Dość długo są na rynku bo chyba z 10 lat, swego czasu gadałem z właścicielem, gość rzeczowy, jak sprowadzą moto po szlifie to naprawiają dopiero jak im to zlecisz (kiedyś stały dwie kawy po szlifie, do poskładania owiewki, reszta była ok, właściciel powiedział, że jak chce to mogą to zrobić na miejscu albo dać wszystkie części do poskładania) zastanawiałem się nad SRADem od nich, ale trafiła mi się F4i. Zawsze możesz wziąć od nich moto i pojechać sprawdzić do jakiegoś serwisu

pozdr
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU


Postprzez karolr » 16/11/2009, 11:42

masz wiadomość na PW




do moderatorów:
Tak wiem, że posty można edytować
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na górê