Zobacz wątek - Egzamin na kat. A - niesprawiedliwość
NAS Analytics TAG

Egzamin na kat. A - niesprawiedliwość

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez dolek » 4/10/2009, 10:51

jeżeli siadasz na motocykl na egzaminie to musisz najpierw sprawdzić czy heble są sprawne i ręczny trzeba zacisnąć całą dłonią.
Mnie np oblewał egzaminator za to że wg niego "nie przekonywujęco się pan odwracał na 8-ce" albo "żle pan trzyma nogo przy zbiorniku paliwa"

Jeśli chodzi o mode na kat A to nie przesadzajmy jak ja robiłem to musiałem czekać 2 godz bo jak to powiedzieli mi "mamy problem z uruchomieniem motocykla bo długo stoi nieużywany" w miesiącu Lipcu zdawałam.[/u]
dolek
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 8/3/2009, 00:14


Postprzez caliber1986 » 4/10/2009, 11:18

Nikt nie mowil ze zycie jest sprawiedliwe... :? Szczere wspolczucia, ja w Posen trafilem na zajebistego egzaminatora. Normalny gosc, szlo pogadac, zarcik zapodany i egzamin zdany :P :)
Ostatni rok na UAM :) | www.moto-diablo.pl | Chica booooom - http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI&feature=fvw | ZX6R 2005 ----> RN19 2008 :))))
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie


Postprzez jeloo » 4/10/2009, 11:22

Ja akurat mam miłe wspomnienia co do swojego egzaminatora z kat. A
natomiast na kat. B trafiła mi się k***a,
Wszyscy myślą że jeżdżą genialnie, wielu że tak nie jest nie zdążyło się nawet przekonać....
jeloo
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30/9/2009, 07:45

Postprzez schwarz » 4/10/2009, 11:38

A mi jakby zrobił koleś coś takiego to opisałby to gdzie się tylko da z pełnym nazwiskiem. Następnym razem by się zastanowił. Zresztą oni jak Policja. Cieszą się z gnębienia normalnych ludzi.
schwarz
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 21/12/2008, 01:26
Lokalizacja: Kielce

Postprzez jeloo » 4/10/2009, 11:41

Akurat nie ma co naskakiwać na policję... Fakt czasami Policja trochę przesadza, ale taką mają robotę. Natomiast egzaminatorów nie zatrudnia się po żeby jeździli po ludziach którzy chcą otrzymać plastik, i nie ukrywajmy, ludzie których oblewają zazwyczaj drugi raz idą i te pieniądze znów wędrują do ich kieszeni...
Wszyscy myślą że jeżdżą genialnie, wielu że tak nie jest nie zdążyło się nawet przekonać....
jeloo
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30/9/2009, 07:45

Postprzez Christiano_ » 4/10/2009, 15:34

niwy napisał(a):Oni szukają każdej okazji żeby tylko uwalić bo mają z tego kasę.


Urban story. Poczytaj sobie w odpowiednich rozporzadzeniach o zarobkach egzaminatorow, ajak czegos nie wiesz na pewno to sie nie wypowiadaj...

PS. Tak samo jak policja ma prowizje z mandatow ;-)
Avatar użytkownika
Christiano_
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 16/1/2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilku111 » 4/10/2009, 15:38

Ej co to za opcja z zaciskaniem hebla całą dłonią?
Ja przez cały egzamin 2 palce na klamkach i nikt nic nie powiedział. W ogóle co to za różnica jak i tak to jest dźwignia i to nie ma żadnej różnicy...
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez SHVAYA » 4/10/2009, 15:40

Christiano_ napisał(a):
niwy napisał(a):Oni szukają każdej okazji żeby tylko uwalić bo mają z tego kasę.


Urban story. Poczytaj sobie w odpowiednich rozporzadzeniach o zarobkach egzaminatorow, ajak czegos nie wiesz na pewno to sie nie wypowiadaj...

PS. Tak samo jak policja ma prowizje z mandatow ;-)


wiecej oblanych = wiecej powtorek = wiecej pracy = wiecej kasy
Obrazek
Peugeot Vivacity -> '06 Kawasaki Ninja 250 :D:D:D
Avatar użytkownika
SHVAYA
Bywalec
 
Posty: 687
Dołączył(a): 23/11/2008, 19:52
Lokalizacja: Piła, Wlkp

Postprzez Czester » 4/10/2009, 15:46

Więcej kasy ale do skarbu państwa. Egzaminatorzy nie walą nadgodzin. Przez powtórki wydłuża się tylko czas oczekiwania na egzamin.
Ostatnio edytowano 4/10/2009, 16:20 przez Czester, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Christiano_ » 4/10/2009, 16:15

SHVAYA napisał(a):
Christiano_ napisał(a):
niwy napisał(a):Oni szukają każdej okazji żeby tylko uwalić bo mają z tego kasę.


Urban story. Poczytaj sobie w odpowiednich rozporzadzeniach o zarobkach egzaminatorow, ajak czegos nie wiesz na pewno to sie nie wypowiadaj...

PS. Tak samo jak policja ma prowizje z mandatow ;-)


wiecej oblanych = wiecej powtorek = wiecej pracy = wiecej kasy


wiecej oblanych = wiecej powtorek = tyle samo pracy = tyle samo kasy
Avatar użytkownika
Christiano_
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 16/1/2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez iro » 4/10/2009, 17:07

(ja do pierwszego posta) takiego egzaminatora to utopić w benzynie idzie. Taki cham jeszcze na takiej drobnostce nie puści.
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)

Postprzez falconiforme » 4/10/2009, 18:45

Ja nie zdałem za pierwszym razem bo nie wyprzedziłem.
Do dziÅ› mi siÄ™ w kieszeni otwiera miecz samurajski.
Niektórzy egzaminatorzy to sku*&^%ie i suki.

Tylko KASA, nic innego siÄ™ nie liczy.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez choq007 » 4/10/2009, 18:53

Ja też za pierwszym razem na A na Odlewniczej uwaliłem, ale to była moja wina, nie miałem wyczutego sprzęta i nie podjechałem pod górkę <żenada>.

Nie przejmuj się. Wal na egzamin. Następnym razem na pewno się uda a jak odpuścisz wtedy to on wygra.
choq007
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21/6/2009, 22:19

Postprzez caliber1986 » 4/10/2009, 19:21

Dokladnie. Trzeba zawstydzic egzaminatora... niczym TURBODYMOMAN :lol: :lol: :lol:
Ostatni rok na UAM :) | www.moto-diablo.pl | Chica booooom - http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI&feature=fvw | ZX6R 2005 ----> RN19 2008 :))))
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie

Postprzez kondraxk » 4/10/2009, 19:34

iro napisał(a):(ja do pierwszego posta) takiego egzaminatora to utopić w benzynie idzie.


Jak Ci nie wstyd mowic o zanieczyszczaniu jakims tepym egzaminatorem tak szlachetnej substancji! :wink:
RSV
Avatar użytkownika
kondraxk
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 26/4/2009, 17:19

Postprzez Drifte » 4/10/2009, 20:09

Christiano_ napisał(a):
niwy napisał(a):Oni szukają każdej okazji żeby tylko uwalić bo mają z tego kasę.


Urban story. Poczytaj sobie w odpowiednich rozporzadzeniach o zarobkach egzaminatorow, ajak czegos nie wiesz na pewno to sie nie wypowiadaj...

PS. Tak samo jak policja ma prowizje z mandatow ;-)


Policja prowizji od mandatów nie ma, ale muszą wyrobić miesięczny limit. Najczęściej na koniec miesiąca obniżają prędkość na fotoradarach :)
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Postprzez Gr33nY » 4/10/2009, 20:17

Ja zdawałem 1.10 tego roku w tym samym WORD i trafiłem z kolei na gościa któremu było wszystko jedno co robimy na placu :) Żadnego nie spytał o eksploatację motocykla, kierunkowskazy na slalomie wg. uznania oglądanie się też nie było konieczne :D, ruszanie pod górkę - hamulec wg. uznania, gostkowi przede mną motocykl zgasł 3 razy na tym krótkim odcinku sprawdzającym umiejętność ruszania. Koniec końców jak ruszałem pod górkę to w sumie oparłem się na nogach i ruszyłem bez żadnego hamulca :D
Jedyne co mi przeszkadzało to to że cały czas poganiał żeby szybciej wszystko wykonywać a np kask (ooo przepraszam hełm ochronny) ;)miał za ciasny pasek dla mnie i trochę mnie to zestresowało jak musiałem go poluzować.
Koniec końców egzamin skwitował słowami "Nie popisał się pan, ale jakoś sobie pan radzi - zaliczam"
Życzę Ci abyś trafiła właśnie na tego egzaminatora :) a jak będziesz pisać skargę napisz też wniosek o przyspieszenie kolejnego egzaminu bo tylko patrzeć jak będą chcieli zawiesić na okres zimowy egzaminowanie.
Gr33nY
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/10/2009, 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez konik40i4 » 4/10/2009, 21:48

Po prostu trafiłaś na h##a. Toruński WORD jednak ma normalnych egzaminatorów, przynajmniej tych od kat.A. Zdałem za pierwszym razem egzaminator był normalny, można było pogadać, wdać się w dyskusje na temat mojego egzaminu :lol: I mogłem przekonać go ze zaliczyłem ten egzamin :lol:
konik40i4
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22/9/2009, 17:13
Lokalizacja: TORUN

Postprzez kuba123454 » 5/10/2009, 13:10

Rowniez zdawalem na odlewniczej egzamin za pierwszym razem wlasnie u Jana N i nie zdalem coprawda z wlasnej winy ale jego podejscie do egazminowanego juz z gory skazuje na porazke. Takze zadal mi pytanie o hamulec tylny wtedy zglupialem ale jakos sie wybronilem. Przy kolejnym podejsciu widzialem jak egzaminuje 3 osoby i nikt nie zdal na jednego nawet sie wydarl. Mi naszczescie trafil sie spoko egzaminator i dalo rade :D
Avatar użytkownika
kuba123454
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 13/7/2009, 22:48
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez ewa86 » 5/10/2009, 15:55

asia rozumiem bo ja co prawda w szczecinie ale też trafiłam na buraka. na dzień dobry spytał się kto na KAT A podeszło dwóch chłopaczków i ja, a on do mnie a pani to co? na A1? ja mówię że nie na A, a on zaczął burkać pod nosem że baby na motocykle się pchają itp. chłopaki zaczęli się burkać że to dobrze, a on coś tam szmerał jeszcze że się w głowie poprzewracało... żałosny dziad.
póżniej na placu na każdym błędzie darł ryja jak debil np. najpierw wsiadłam na motocykl i dopiero złozyłam nóżkę a on do mnie że to błąd...
na mieście wpisał mi błąd za zatrzymanie się przed pasami lekko za linią zatrzymania, wydarł się i kazał mi jechać mimo iż piesi stali. burak cwany jakich mało ale zdałam.
jeszcze jak chciałam przepchnąć motocykl to ktoś zostawił na biegu chyba tak dla utrudnienia ... :)
uszy do góry dasz radę tylko przyśpiesz egzamin bo nie zdążysz jeszcze... i nie daj się zjeść stresowi.

ps. mnie na kursie uczono że rusza się z tylnego hamulca tylko dlatego że jest on łatwiejszy do nauczenia. ale z drugiej strony u mnie udupiają za ruszanie z dwóch nóg :D normalnie nie dogodzisz :D
ewa86
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 29/5/2009, 13:26
Lokalizacja: szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê