Zobacz wątek - FZ6 dla dziadka. Co o tym myślicie :)
NAS Analytics TAG

FZ6 dla dziadka. Co o tym myślicie :)

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

FZ6 dla dziadka. Co o tym myślicie :)

Postprzez dziadek_XL » 28/8/2009, 11:29

Mam propozycje na pierwszy rzut oka sensowną zakupu Fz6 z 2003 roku. Sporo drożej niż zamierzałem , ale może warto protezę sprzedać :)
Starsza wersje fazera niby znam, oczytany jestem i nawet śmiga małego zaliczyłem z 5 km :) motorek jedzie pięknie.
Jak jeździ FZ6 w porównaniu do starszej wersji, ktoś jeździł tym dwoma motocyklami bo z suchych parametrów na papierze nic lepszego nie widać w nowszej wersji, Moment wyżej położony, no chyba motor lżejszy.
Popatrzyłem sobie na FZ6 i to bardzo ładny oryginalny motocykl, dziwaczny,ale coś w sobie ma. jak z pozycją za kierownikiem, typowo turystyczna ?
Jakby ktoś miał chwilkę to proszę o podzielenie się wrażeniami .
Dziękuje
lepiej się spóźnić na tym świecie, niż na tamtym być za wcześnie

dziadkowo pozdrawiam
dziadek_XL
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/7/2009, 09:48


Re: FZ6 dla dziadka. Co o tym myślicie :)

Postprzez duddits » 28/8/2009, 13:51

dziadek_XL napisał(a):[..]
Popatrzyłem sobie na FZ6 i to bardzo ładny oryginalny motocykl, dziwaczny,ale coś w sobie ma. jak z pozycją za kierownikiem, typowo turystyczna ?
Jakby ktoś miał chwilkę to proszę o podzielenie się wrażeniami .
Dziękuje

Tak, pozycja typowo turystyczna. Już ci zresztą pisałem o tym w innym wątku. Nadgarstki nie bolą po dłuższej jeździe, z kręgosłupem też nie ma problemu. Jedno do czego można by się tutaj przyczepić to niezbyt wygodna kanapa w standardzie (tu np. Honda wypada znacznie korzystniej), ale jak już ci się d... przyzwyczai to będzie git :)

Pierwszy raz słyszę słowo "dziwaczny" w odniesieniu do FZ6 :) Moim zdaniem nowoczesny i jednocześnie niezbyt kontrowersyjny design, ale żeby zaraz dziwaczny? :)
http://gomoto.tv/ | naszym motorem jest pasja
Avatar użytkownika
duddits
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 10/4/2009, 20:10
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez dambandit » 28/8/2009, 14:51

Kolego to juŻ kolejny temat z seri HORNET , FAZER , BANDIT . Naprawdę wszystko już zostało napisane . Kup to co ci się najbardziej podoba i jest w dobrym stanie z żadnego z tych motocykli napewno nie będziesz niezadowolony. Tyle w temacie .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê