Zobacz wÄ…tek - Åšrubka w baku
NAS Analytics TAG

Åšrubka w baku

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez limak14 » 22/5/2009, 18:49

magnes ma być na jakimś pręcie bo inaczej będzie przywierał do ścianek baku. I powinno pomóc.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy


Postprzez YZF R1 » 23/5/2009, 04:40

dr.artur napisał(a):mom kupilem i go nie oddam nikomu


Szacunek kolego wielki szacunek też sie kiedyś rozglądałem za nim w Polsce ale u nas nic ciekawego nie ma.... bardzo oryginalny motocykl nie wiem czy wiesz ale Busa jest kontynuacją TLRa, jest to następca. kiedyś na giełdzie w w Warszawie koleś miał do sprzedania ze sportowym filtrem i tłumikami Arrow jak rozgrzał go i odwinął manetkę to ludzie sie wystraszyli ja osobiście się boję tego motocykla ma on w sobie coś groźnego.....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez markm » 24/5/2009, 09:10

Od początku czytania tego tematu czekałem aby napisać coś w stylu kolegi mar111cin'a, a tu mnie ubiegł. Magnesem tego raczej nie wyciągniesz, bo w zakamarki baku cieżko bedzie go wetknąć. chyba, ze jak przechylisz moto na bok i uda Ci sie tą srubkę przetransportowac w widoczne miejsce, wtedy to dopiero proba magnesem. Ja bym sie osobiscie w to nie bawił bo po 15minutach usiłowania nerw Cię złapie. Lepiej wyjac zbiornik, spuscic paliwo, odwrócic zbiornik i ja wydalić na zewnatrz potrząsając. (tak jak napisał kolega z poczatku postu) Powodzenia
Romet Z-150 User gg:2093008
Obrazek (otwórz link)
markm
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22/4/2009, 21:44
Lokalizacja: Biłgoraj/Kraków

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê