Zobacz wątek - Fr 600 r zdży do 4,5 tys obrótów ( albo mi sie wydaje )
NAS Analytics TAG

Fr 600 r zdży do 4,5 tys obrótów ( albo mi sie wydaje )

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Fr 600 r zdży do 4,5 tys obrótów ( albo mi sie wydaje )

Postprzez krisskk » 18/4/2009, 21:27

Witam, stalem sie szczesliwym ( mam nadzieje ) nabywcÄ… Yamahy FZR 600 r z rocznika 95 ( na ramie pisze czerwiec 94 ale w dowodzie 95 ) sprowadzony z Angli, maly przebieg, bezwypadkowy 100% ( no moze 99 bo i rodzina moze klamac )
Ogólnie fajnie sie jezdzi ale mam dziwne odczucie ze tak do 4,5 tys obrotów tem moto tak dziwnie drży a powyżej idzie gladko jak masło, to samo jak hamuje silnikiem, rama 100% prosta, moto po puszczeniu kierowicy nie sciaga wogóle.
Czy to taki objaw normalny czy może czymś mam sie zainteresowac?
Czy po prpstu takimi morotami nie jedzi sie ponizej 5 tys? :P
wczesniej jedzilem Kawa gpz 500s.
Dzieki za info.
PS, bo zszukalem sie cale masy forum i nie znalazlem nic a widzialem raz taki fzr 600 z stelazem pod kufer centralny, wie ktos gdzie i kto moze taki dorobic?
POZDRAWIAM i dzieki za info .
Kriss
krisskk
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15/4/2009, 19:04
Lokalizacja: Jurczyce ( kolo Skawiny )


Postprzez YZF R1 » 18/4/2009, 23:57

kolega kiedyś miał FZR 600 potem 1000 i każda z samego dołu ciągnęła ładnie bez żadnych drgań itd jak opisujesz... a powiedz motocykl dobrze sprawdzony był przed kupnem czy to wszystko to opinia sprzedawcy???
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez krisskk » 19/4/2009, 10:41

motocykl sprawdzony dobrze, on idzie ladnie od samego dolu jesli idzie o predkosc ale od wyższych obrotów idzie jak by plynniej, i te drgania sa tez wyczuwalne jak hamuje silnikiem jadac do 5 tys obrotów.
Ale to nie sa drgania na zawieszeniu tylko jak by na silniku albo na przeniesieniu napedu, takie moje odczucie.
po prostu powyzej 5 tys prowadzi sie inaczej niz do 5 tys.
Jeszcze cos czytalem ze jest jakis tłumik drgań w piaście tylnego koła w tym motorze. Ale sam nie wiem gdzie.


_______________________
Masa motorowerów>MZ 250>Suzuki dr 650rs>Kawasaki GPZ500s>Yamaha FZR 600r
krisskk
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15/4/2009, 19:04
Lokalizacja: Jurczyce ( kolo Skawiny )



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê