Zobacz wÄ…tek - Suzuki gsxr 750 1992r., rezerwa..
NAS Analytics TAG

Suzuki gsxr 750 1992r., rezerwa..

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki gsxr 750 1992r., rezerwa..

Postprzez aribike » 16/4/2009, 16:49

Witam, posiadam motocykl jak w temacie. Zakupiłem go tydzień temu więc jeszcze dokładnie go nie znam. Czy w tym motorze jest kontrolka rezerwy ? Bo nie wiem czy jej nie ma czy mi nie działa. Raz jeździłem i myślałem że mi się zapali, ale się nie zapaliła i skończyła mi się benzyna. No więc cóż, przekręciłem kranik na rezerwe i myślę jadę zatankuję, a tu zonk, moto nie odpalał, mimo że słyszałem ze w baku jakies resztki jeszcze są. Mam to zepsute czy coś zrobiłem nie tak ? Jest tam jeszcze na kraniku pozycja PRI, co to jest ? Słyszalem ze coś do przelania gaźników.. Czekam na odpowiedź, jeśli mam zepsute to będę jeździł na wyczucie z wachą trudno ;P Pozdro :)
aribike
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 16/4/2009, 16:41
Lokalizacja: MrÄ…gowo


Postprzez bast » 16/4/2009, 17:22

http://www.mediafire.com/?9tgwmygzatz

bierzesz google, szukasz, znajdujesz stronke skad sciagasz manuala do swojego rocznika i masz opis wszystkiego o swoim moto. Nie sciagalem tego bo mi to niepotrzebne.

W mojej Yamaszce PRI to pozycja kranika do zalewania gaznikow jak je wysuszysz nie przelaczajac w pore na rezerwe, pewnie chodzi o to samo. Jak zalapuje to przelaczasz na On lub RES jesli nie dolales paliwa
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Qbiak » 16/4/2009, 18:19

kontolki raczej nie masz, rezerwe masz prawdobodobnie 5l, kranik masz podcisnieniowy a w pozycji PRI to leci normalnie, uzywasz tego do zalania gaznikow lub gdy nawet juz rezerwy nie ma ale wtedy musisz juz miec bardzo blisko stacje benzynowa :D
Avatar użytkownika
Qbiak
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28/3/2009, 17:54
Lokalizacja: Konin

Postprzez aribike » 16/4/2009, 20:58

Czyli to że nie odpalił mi na pozycji res nie oznacza koniecznie ze jest to zepsute czy coś tylko ze gazników nie zalałem najpierw ? I jeśli ktoś wie to niech napisze jak jest z tą kontrolką bo nie mogę nigdzie znaleźć a jestem ciekawy ;)
aribike
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 16/4/2009, 16:41
Lokalizacja: MrÄ…gowo

Postprzez bast » 17/4/2009, 14:33

wg haynesa to co Ci zapodalem w linku nie ma chyba takiej lampki
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê