Zobacz wÄ…tek - Co wybrac
NAS Analytics TAG

Co wybrac

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Co wybrac

Postprzez johny90 » 15/4/2009, 23:09

Witam!

Za niedługo skończę robienia prawa jazdy kat.A ( miejmy taka nadzieję hhehee) i powoli zastanawiam siĘ nad kupnem swojego PIERWSZEGO MOTOCYKLA. Chciałbym dodać że wcześniej nigdy nie miałem kontaktu z motocyklami (na dłuższy czas) sporadycznie zdarzało mi się pojeździć. Chciałbym podkreślić że w czasie trwania kursu nie miałem najmniejszego problemu z jazdą oraz ćwiczeniami-po prostu wszystko na co miałem parę godzin przeznaczonych łapałem po 30min, wiec sadze ze szybko mi to szło. I pytanko brzmi jaki motor mi radzicie? Strasznie napaliłem się na Honde CB600 Hornet. Wiem że jest mocnym motocyklem jak na początek ale jej wygląd mnie urzekł . Czy mój pomysł jest aż tak bardzo zły? Czy może jednak spróbowac?

P.S 1. Nie mam zamiaru szalec bo juz raz mialem wypadek na skuterku ale to z powodu samochodu ktore mi naglÄ™ wyjechalo. 2. Mysle jeszcze nad Suzuki 600 Bandit ale nie podoba mi sie az tak jak Hornet.
johny90
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15/4/2009, 22:56
Lokalizacja: Zabrze


Postprzez Konig » 16/4/2009, 05:14

Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê