Zobacz wątek - Zakup motocykla 600cm
NAS Analytics TAG

Zakup motocykla 600cm

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez zaq1 » 3/4/2009, 11:30

koledzy podlacze sie do tematu od miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem Suzi GSX650F jako ze jest to moje pierwsze moto odnosze sie do niego z wielkim szacunkiem (dobrze ze moto jest tez na dotarciu to mnie powstrzymuje dodatkowo przed odkreceniem manetki) przez ten miesiac zrobilem juz prawie 900km i jestem w stanie powiedziec o moto narazie niewiele aczkolwiek bardzo przewidywalny, mocy pod dostatkiem pozycja wygodna (w przyszlym tygodniu bede jechal troche dluzsza trase na przeglad to bede mogl cos wiecej powiedziec o zachowaniu na trasie i w duzym miescie (Łódź)) narazie tylko tyle pozdrawiam
zaq1
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29/3/2009, 11:37
Lokalizacja: ELE


Postprzez rat » 3/4/2009, 12:48

w cenie ok 30 tys mozna kupic juz ladne moto, nowke, a zastanawiales sie moza nad Z 750? fakt moze i za duza pojemnosc jak na pierwsze moto, ale w porownaniach staje obok fazera czy horneta.
Z 1000
Avatar użytkownika
rat
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 19/9/2007, 23:12
Lokalizacja: slupsk


Postprzez Leg1oN » 3/4/2009, 13:26

zetka chyba sie nie nadaje na pierwsze moto.. jest dosc nerwowa.. mocna w dole jaki i u gory.. srednio jest tylko w srodkowej strefie obrotow.. jezeli chodzi o porównywanie go do szerszenia czy fazera.. to te 10 koni i 20 nm robi potworna roznice.. tym bardziej jezeli by go porównywać z gsr-em czy er6.. jak z awaryjnascia i praktycznoscia to nie wiem.. kraza mity o kawach.. ale to juz tylko mity.. fazerek bardzo poreczne moto.. do turystyki nafadaje sie tak jak kazdy naked
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na gr