Zobacz wÄ…tek - POMOCY!!!!...:::CBF 600 czy Fz6:::...!!!!????
NAS Analytics TAG

POMOCY!!!!...:::CBF 600 czy Fz6:::...!!!!????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez t_racer_ » 24/3/2009, 21:34

[Tu] (otwórz link) masz tabelę czynności przeglądowych dla FZ6.
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia


Postprzez Barti_Fz6 » 25/3/2009, 08:37

podziękował ; :wink:
Barti_Fz6
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1/3/2009, 16:20
Lokalizacja: Poznań/Opalenica


Postprzez vitor » 26/3/2009, 10:38

Barti_Fz6 napisał(a):noo ja mam coś koło 185 wzrostu xD, a na miacho to chyba lepszy naked od zabudowanego, co mówisz?


To czy wybierzesz nakeda czy wersję z owiewką to twój osobisty wybór.
Ja mam fazerka i owiewka w niczym nie przeszkadza. I tak w korku najszerszym punktem moto jest kierownica. No może jeszcze czasem muszę uważać na lusterka, które są szerzej rozstawione niż w golasie (przy przejeździe obok autobusu lub ciężarówki, przy przejeździe obok osobówek nie ma takiej potrzeby, trzeba uważać na lusterka puszek).
No i ja nie widzę przedniego koła :)

Ja osobiście wybrałem fazerka i bardzo ten wybór sobie chwalę. Na trasie jeżdżę szybko, więc owiewka czołowa bardzo mi się przydaje. Widoczność w lusterkach jest znacznie lepsza niż w golasie, gdzie lusterka są przyczepione do kierownicy. Na dodatek każdy ruch kierownicą sprawia, że zobaczysz w nich inny pukt za motocyklem.

Niektórzy przyczepiają do golasów akcesoryjne owiewki, które łagodzą nieco napór powierza, ale moim zdaniem kiepsko to wygląda, a na dodatek siła wiatru przenosi się na kierownicę. Nie jeździłem nagusem z taką owiewką, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo to przeszkadza. Może ktoś kto ma takiego sprzęta się wypowie.
vitor
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17/3/2008, 16:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barti_Fz6 » 26/3/2009, 14:18

spoko, dzięki :wink:
Barti_Fz6
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1/3/2009, 16:20
Lokalizacja: Poznań/Opalenica

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê