Zobacz wątek - YAMAHA FZR 1000;jak rozpoznac rocznik???????HELP
NAS Analytics TAG

YAMAHA FZR 1000;jak rozpoznac rocznik???????HELP

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

YAMAHA FZR 1000;jak rozpoznac rocznik???????HELP

Postprzez piwek » 4/3/2009, 18:44

Witam, potrzebuje pomocy.Kupuje fzr 1000, rok 94.Ta sztuka zostala pozbawiona owiewek, czyli jest gola(bez czach, bokow lampy itd)Wlasciciel twierdzi, ze gdy kupowal, moto posiadalo owiewki z lampa soczewkowa, cyli juz z modelu 94r.Pomijajac fakt, ze kupil ja juz gola i ze widzial jej stan poprzednio, twierdzi, ze jest to rok 94.Pytanie, jak zbadac, jaki to wlasciwie rok prod, bo juz wiem, ze ma czterotloczkowe hamulce(w 94r byly juz szescio).Nie chce zeby okazalo sie , ze to jakis przeszczep i ze rama jest w 89r:)np.Podpowiedzcie, jak mam sprawdzic i gdzie sa ew symbole,dzieki ktorym moge wiedziec co mam i z ktorego roku,Moze na silniku, jak np w cb, albo na ramie gdzies.Pomozcie.Dzieki
Avatar użytkownika
piwek
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 13/6/2007, 19:29
Lokalizacja: mazowieckie


Postprzez MicronR1 » 4/3/2009, 19:35

Zadzwon do salonu Yamaha np na połczynskiej i podaj im nr ramy a oni ci wszystko powiedzą (rocznik,kolor, jaki rynek usa czy europa)
Motor Jest Bogiem Prędkośc Nałogiem Życie Zabawą A Laski Podstawą... | http://www.youtube.com/watch?v=XtA8sRferlY
Avatar użytkownika
MicronR1
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez melvin » 4/3/2009, 23:17

może jeszcze z 5 tematów założysz?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez piwek » 5/3/2009, 07:02

rozzloscil cie moj znaczek hondy, czy nie pasuje ci ze prosze ludzi o pomoc.Bardzo niekolezenski post-wstydddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Avatar użytkownika
piwek
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 13/6/2007, 19:29
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez lachos R6 » 5/3/2009, 16:38

wszystkich tych informacji dowiesz sie z nr VIN... nie wiem gdzie on moze sie u ciebie dokladnie znajdowac ale raczej po prawej stronie glowki ramy bo to najczestrze miejsce wystepowania... To prawda salon ci go rozszyfruje dokladnie ale z tego co slyszalem ze nie chetnie to robia no chyba ze sie zapolaci to co innego.. ale jest sposob aby samemu sie dowiedziec co nieco i rozszyfrowac te nr trzeba tylkoposzperac troche :wink:
http://www.google.pl/search?q=VIN+yamah ... =firefox-a
wybierz 1 temat i pobiez sobie ten artykul sa tam wszystkie potrzebne informacje... sam z nich kozystalem :)
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25

Postprzez grzybek124 » 19/3/2009, 23:52

w 94 r. było parę zmian. Między innymi chyba blokada hamulca po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Ale nie jestem pewien. wcześniejmiałeśtylko blokadę kierownicy. Może Ci pomoże
Avatar użytkownika
grzybek124
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19/3/2009, 23:05
Lokalizacja: wiocha



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr