Zobacz wÄ…tek - Drugi motor - Hayabusa - rady?
NAS Analytics TAG

Drugi motor - Hayabusa - rady?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez kosta » 8/2/2009, 15:46

Bartek21 napisał(a):Przykre jest to co mówisz, jaki w takim razie jest wyznacznik, według Ciebie, kierowcy który może dostąpić zaszczytu ujeżdżania hayabusy, czy to że chce kupić taki, a nie inny motor to naprawdę coś złego?
normalnie IĆ STONT :twisted:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez bc. » 8/2/2009, 15:58

I tak zrobi to co będzie chciał, a wasze uwagi tylko go podkręcą do tej decyzji. Nikt z Was go nie zniechęci, więc szkoda nerwów

Oprócz tego co podesłał Ci OvertakeR możesz też ogarnąć ten link:
http://www.scigacz.pl/Na,co,zwracac,uwa ... a,277.html

Pzdr :?
bc.
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 30/12/2008, 17:25
Lokalizacja: k-p


Postprzez wiklad » 8/2/2009, 16:13

Bartek21 napisał(a):Nie rozumiem koledzy czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem?
Radzisz mi 600-tke kiedy napisałem, że mocniejszy motor był dla mnie niewystarczający, ja nie proszę o wybór modelu tylko o rady na temat już podjętej decyzji o zakupie Hayabusy.


My potrafimy czytać ze zrozumieniem i w przeciwieństwie do Ciebie potrafimy ocenić umiejętności swoje i innych. Mówisz że rozpieprzyłeś moto? Dlaczego? - bo nim jeździć nie potrafiłeś i to motocykl panował nad Tobą, a nie ty nad nim:D Pewnie nawet nie potrafiłeś wykorzystać 20% mocy tego motocykla.
Kolejny król prostej. Weź od razu Y2K kup bo z 4ro miesięcznym stażem haja szybko się znudzi.
Mogę się założyć że połowa userów forum rozniosłaby Ciebie na ciasnych winklach o wiele słabszym motocyklem. W końcu "Nie moc silnika a technika czyni z Ciebie zawodnika"
Ostatnio edytowano 8/2/2009, 16:20 przez wiklad, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez elco » 8/2/2009, 16:14

Nie karmic trolla.

Zrob jak uwazasz i nie zadawaj podobnych pytan, jezeli nie szanujesz i za nic masz rady bardziej doswiadczonych uzytkownikow. Nikt Ci nie chce udzielic rzeczowej odpowiedzi na twoje pytanie, bo odpowiedz na nie jest trywialna i byla powtarzana na tym forum setki razy. Oczekujesz odpowiedzi, w ktorej ktos napisze, ze dasz rade. Wtedy utwierdzisz sie w przekonaniu, ze dobrze robisz ? Zacznij myslec.

Co miesiac ta sama checa :roll:
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez icid » 9/2/2009, 19:17

Bartek21 napisał(a):Przykre jest to co mówisz, jaki w takim razie jest wyznacznik, według Ciebie, kierowcy który może dostąpić zaszczytu ujeżdżania hayabusy, czy to że chce kupić taki, a nie inny motor to naprawdę coś złego?


Najlepszy jest taki który potrafi jeździć, ty jesteś początkujący. Dopóki nie wyp....... się tak że ledwie cie poskładają to będziesz przekonany że potrafisz jeździć, ale uwierz mi, nie potrafisz. Co jest w tym złego? To że nie potrafisz jeździć i zrobisz krzywdę sobie i bardzo możliwe że jeszcze komuś. Szkoda że mieszkam tak daleko pokazał bym ci jak się objeżdża takiego kolesia jak ty na GS 500 nawet jak będziesz jechał Hayabusą :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê