Zobacz wątek - Witam Forumowiczów i niezarejestrowanych Czytelników
NAS Analytics TAG

Witam Forumowiczów i niezarejestrowanych Czytelników

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Witam Forumowiczów i niezarejestrowanych Czytelników

Postprzez Darek G » 25/1/2009, 21:24

Pozwoliłem sobie dołączyć do elitarnego grona kolegów,motocyklistów na forum Ścigacz.pl.Mam na imię Darek,36 lat i od dzieciństwa uwielbiam motocykle.Zanim zdecydowałem się tutaj zaistnieć przeczytałem bardzo dużo tematów i zdążyłem niektórych z Was już poznać,ze zdjęć i z postów,które zamieściliście.Z motocykli,na których polatałem,to miłość mojej młodości czyli MZ251,którą mam do dzisiaj i HONDAVFR800VTEC,którą sprzedałem na Jesieni.Lubię szybką jazdę i obecnie szukam motocykla.Chciałbym poprosić Was,Abyście Mięli na uwadze fakt,że to forum jest dla wielu przyszłych i terażniejszych motocyklistów encyklopedią wiedzy.Poza tym sposób w jaki traktujecie siebie nawzajem i nowych forumowiczów,oddziałuje na innych.Bardzo cieszy Większość z Nas gdy Ktoś kupi motocykl.Potrafimy zorganizować się w potrzebie pomimo,że nieraz nie jest dane poznać się nam osobiście.Przed Nami nowy sezon,przyznam,że dłuży się ta zima.Świetnie,że jest ŚCIGACZ.pl oraz Forum.Brawa dla Moderatorów,wszystkich którzy mozolnie Przygotowują dla Nas materiał o motocyklach.Gorąco pozdrawiam Wszystkich,myślę że nadal uda się utrzymać wysoki poziom Tego Forum . :arrow:
Darek G
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 30/8/2008, 12:14
Lokalizacja: laski * małopolska


Postprzez Koval135 » 25/1/2009, 21:38

o so kaman :shock:
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa


Postprzez Jonyl » 25/1/2009, 21:46

A ten temat to jaki ma dokładnie cel?
Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła,
a prędkośc to drugi
:D
"I kto tu mówi ze moto nie ma duszy..."
Avatar użytkownika
Jonyl
Świeżak
 
Posty: 316
Dołączył(a): 6/11/2007, 17:15
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Postprzez OvertakeR » 25/1/2009, 21:49

Wyluzujcie, kolega chcial sie przywitac, ale nie wie jeszcze, ze jest taki topik w Hydeparku jak powitalnia.
Nie zrazajmy go do siebie na samym poczatku :)
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê