Zobacz wątek - Pytania dotyczace Kawasaki..
NAS Analytics TAG

Pytania dotyczace Kawasaki..

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez andy7 » 30/11/2008, 09:59

Kronos napisał(a):
Fachura widzę jesteś i ekspert o rynków zagranicznych. Takich jest tu wielu.

A swoje ekspertyzy zacznij od poprawnej pisowni i stosowania znaków diakrytycznych o ile w ogóle wiesz, co to znaczy.


Jak posiedzisz w 28 lat w Niemczech, to tez bedziesz fachura :mrgreen: , z tego wlasnie wzgledu pisze tak a nie inaczej - kumasz ? :mrgreen:

P.S. Nie cen innych weldug siebie, zto, ze Ty latasz Simsonem nieznaczy, ze robia to inni :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez _OUTLAW_ » 30/11/2008, 10:18

andy7 czy jak Tobie tam nie wiem jaka jest sprzedawalnośc ale niemcy cenia kawasaki troche bardziej od nas , ceny są wyższe i nie róznia sie tak od hondy czy yamahy
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni


Postprzez PawellDz » 30/11/2008, 13:34

Podłącze się pod temat gdyż mam zamiar zmienić motocykl a narazie nie wiem na jaki- wczećniej Kawasaki nie wchodziła w grę ale coraz bardziej mi się podoba no i te ceny mniejsze :D , ale czy to nie jest tak że np ZX9 jest na gaznikach a np cbr929 na wtrysku ? może na to też zwracają uwage przyszli klienci. :roll: ?
PawellDz
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 22/10/2008, 17:36
Lokalizacja: Miedzyzdroje

Postprzez wszok » 30/11/2008, 13:55

Kronos napisał(a):
andy7 napisał(a):
Ze co w Niemczech ? ? ? Chlopcze jak nie masz pojecia o niemieckim rynku to moze sie nie wypowiadaj. W Niemczech najpierw BMW, potem Honda ( jak w wiekszosci krajow ), Yamaha, dopiero potem Suzuki, na samaym koncu japonskiej stawki Kawasaki, wloz wiec miedzy bajki :mrgreen:



Dobrze, ze tylko wedlug Ciebie :mrgreen: , jak wyzej, miedzy bajki :mrgreen:

Przy stuncie wszystko i w kazdym motocyklu moze - i peka, jednak Kawa sama przyczynila sie do swojego mitu, nie tylko w latach '98 ale i w 2008 - ZZR 1400

:wink:



Chłopcem to sobie możesz dzieciaku nazwać kolegę z którym latasz Simsonem.
Fachura widzę jesteś i ekspert o rynków zagranicznych. Takich jest tu wielu.

A swoje ekspertyzy zacznij od poprawnej pisowni i stosowania znaków diakrytycznych o ile w ogóle wiesz, co to znaczy.





nie pisz ze BMW na 1 miesjacu "( jak w wiekszosci krajow )" bo BMW to tylko w Niemczech na 1 miejscu i nigdzie po za tym...
Avatar użytkownika
wszok
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 27/11/2007, 18:49

Postprzez dambandit » 30/11/2008, 14:05

Kronos napisał(a):
andy7 napisał(a):
Ze co w Niemczech ? ? ? Chlopcze jak nie masz pojecia o niemieckim rynku to moze sie nie wypowiadaj. W Niemczech najpierw BMW, potem Honda ( jak w wiekszosci krajow ), Yamaha, dopiero potem Suzuki, na samaym koncu japonskiej stawki Kawasaki, wloz wiec miedzy bajki :mrgreen:



Dobrze, ze tylko wedlug Ciebie :mrgreen: , jak wyzej, miedzy bajki :mrgreen:

Przy stuncie wszystko i w kazdym motocyklu moze - i peka, jednak Kawa sama przyczynila sie do swojego mitu, nie tylko w latach '98 ale i w 2008 - ZZR 1400

:wink:



Chłopcem to sobie możesz dzieciaku nazwać kolegę z którym latasz Simsonem.
Fachura widzę jesteś i ekspert o rynków zagranicznych. Takich jest tu wielu.

A swoje ekspertyzy zacznij od poprawnej pisowni i stosowania znaków diakrytycznych o ile w ogóle wiesz, co to znaczy.



Zgadzam się tutaj . Kawasaki w niemczech strasznie kuleje . Np w sierpniu nowa ninja 6 rocznik 2008 kosztowała w salonie 7,999 euro tymczasem porównywalny gsx-r 600 10,500 euro . Sprzedawca w salonie kawasaki sam stwierdził że motory wogóle nie idą i dlatego są takie obniżki .


Nic nie mam do kawasaki , marka ma dużo fajnych modeli które bym chętnie kupił , i napewno nie sugerował bym się jakimiś mitami o pękajacych ramach . Jednak takie są fakty kawasaki w niemczech nie idzie prawie wogóle w porównaniu do konkurencji .
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez andy7 » 30/11/2008, 15:29

_OUTLAW_ napisał(a):andy7 czy jak Tobie tam nie wiem jaka jest sprzedawalnośc ale niemcy cenia kawasaki troche bardziej od nas , ceny są wyższe i nie róznia sie tak od hondy czy yamahy


Outlow o ile umiesz czytac to nie pisz – jak Tobie tam bo chyba nick nie drga i mozna go przeczytac. Nie mow mi prosze nic o Niemcach czy cenia czy nie bo ja jestem Niemcem i wydaje mi sie, ze wiem troche lepiej.

Niby za co tak bardzo cenia sobie Kawasaki – za to ze firma wprowadza motocykle na rynek i dopiero po roku mozna do nich dokupic oryginalny osprzet ? , ze sprzet jest malo dopracowane, zawieszenie w porownaniu z konkurencja kuleje. O tym, ze firma wypuszcza niedopracowane podzespoly ? ( ramy ) Moze zdazyc sie zawsze ze ktoras peknie ale sorry cale partie ? hyba, ze uwazasz, ze fama wziela sie z bajek ? To, ze Kawasaki robi nawet calkiem dobre silniki nie stawia ich w pozycji numero eins ( nr. 1 ). Jezeli twierdzisz, ze Kawa ma ceny wyzsze od innych firm to czekam nie na puste slowa ale konkretnie na linki z cenami.

Pozatym mozesz mi wytlumaczyc, dlaczego sprzet uzywany tej „ zacnej “ firmy tak bardzo traci na wartosci ?

O, ze w PL jest tyle tych motocykli swiadczy o czym ?

W PL z regoly kupowalo sie to bylo tansze na zasadzie – jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Dobrze jednak, ze sa ludzie ktorzy mysla inaczej,

wszok napisał(a):
nie pisz ze BMW na 1 miesjacu "( jak w wiekszosci krajow )" bo BMW to tylko w Niemczech na 1 miejscu i nigdzie po za tym...


Orietujesz sie moze jaki producent ma najwiekszy udzial w produkcji motocykli oraz ich sprzedazy ? Co od lat jest autentycznym bestselerem w sprzedazy ?

Sprawdz

Nie mam nic do Kawy, moz zdarzyc sie, ze wlasnie w przyszlym roku sam kupie ER 6 F
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez zinekzx » 30/11/2008, 15:38

Nie na temat,ale:cholera jasna sądzę,że jeżeli macie po sobie jechać jak po szmatach to iddzcie na blokowisko ponapie...ć się z drechami,albo równie coś głupiego.pisząc takie bzdury zabieracie tylko czas innym użytkownikom forum którzy chcą się coś dowiedzieć,zamiast czytać wasze bzdury
Sorki,ze też nie na temat.
zinekzx
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15/10/2008, 10:55
Lokalizacja: polanów

Postprzez _OUTLAW_ » 30/11/2008, 15:50

andy7 napisał(a):
_OUTLAW_ napisał(a):andy7 czy jak Tobie tam nie wiem jaka jest sprzedawalnośc ale niemcy cenia kawasaki troche bardziej od nas , ceny są wyższe i nie róznia sie tak od hondy czy yamahy


Outlow o ile umiesz czytac to nie pisz – jak Tobie tam bo chyba nick nie drga i mozna go przeczytac. Nie mow mi prosze nic o Niemcach czy cenia czy nie bo ja jestem Niemcem i wydaje mi sie, ze wiem troche lepiej.

Niby za co tak bardzo cenia sobie Kawasaki – za to ze firma wprowadza motocykle na rynek i dopiero po roku mozna do nich dokupic oryginalny osprzet ? , ze sprzet jest malo dopracowane, zawieszenie w porownaniu z konkurencja kuleje. O tym, ze firma wypuszcza niedopracowane podzespoly ? ( ramy ) Moze zdazyc sie zawsze ze ktoras peknie ale sorry cale partie ? hyba, ze uwazasz, ze fama wziela sie z bajek ? To, ze Kawasaki robi nawet calkiem dobre silniki nie stawia ich w pozycji numero eins ( nr. 1 ). Jezeli twierdzisz, ze Kawa ma ceny wyzsze od innych firm to czekam nie na puste slowa ale konkretnie na linki z cenami.

Pozatym mozesz mi wytlumaczyc, dlaczego sprzet uzywany tej „ zacnej “ firmy tak bardzo traci na wartosci ?

O, ze w PL jest tyle tych motocykli swiadczy o czym ?

W PL z regoly kupowalo sie to bylo tansze na zasadzie – jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Dobrze jednak, ze sa ludzie ktorzy mysla inaczej,

wszok napisał(a):
nie pisz ze BMW na 1 miesjacu "( jak w wiekszosci krajow )" bo BMW to tylko w Niemczech na 1 miejscu i nigdzie po za tym...


Orietujesz sie moze jaki producent ma najwiekszy udzial w produkcji motocykli oraz ich sprzedazy ? Co od lat jest autentycznym bestselerem w sprzedazy ?

Sprawdz

Nie mam nic do Kawy, moz zdarzyc sie, ze wlasnie w przyszlym roku sam kupie ER 6 F



polecam czytać ze zrozumieniem napisałem ze porównywalne ceny ma bynajmniej w essen jak byłem druga sprawa co jak co ale do zawieszenia kawasaki raczej nikt nie ma zastrzerzeń ramy pekają nie tylko w kawach ale i w suzuki i innych markach tylko róznica jest taka że kawasaki sie nie wypina tyłkiem kiedy w nowym sprzecie peknie rama tak jak np w suzuki miało to miejsce niejednokrotnie, znam też opinie niektórych motocyklistów z niemiec na temat k6 :) i bywają też rózne, a tak na koniec nie interesuje mnie czy jestes niemcem czy czujesz sie niemcem po 10-15 latach mieszkania tam. pozdrawiam
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez andy7 » 30/11/2008, 16:01

zinekzx napisał(a):Nie na temat,ale:cholera jasna sądzę,że jeżeli macie po sobie jechać jak po szmatach to iddzcie na blokowisko ponapie...ć się z drechami,


wyluzuj, na razie b. kulturalnie dyskutujemy.

_OUTLAW_ napisał(a):po 10-15 latach mieszkania tam. pozdrawiam

Wywrozyles to z fusow ?

to tyle w temacie

pozdrawiam i

Amen

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Flow » 30/11/2008, 16:38

Andy7 czesto wzbudza kontrowersje na forum,czasem sie z nim nie zgadzam ale w tym temacie absolutnie tak , mysle ze ma wieksza wiedze na temat niemieckiego rynku i Twoje glupawe teksty Outlaw nic do tematu nie wnosza,powoli znow robi sie smietnik i trzeba bedzie zamykac temat bo jak zwykle wejda dzieci i sie panoszą,ja jestem spokojnym czlowiekiem ale za te ciagle zasmiecanie tematu to jako mod sypałbym warnami az milo,bo kiedy bedzie mozna przeczytac temat od dechy do dechy bez durnowatych tekstów i zaczepek? i bardzo spodobaly mi sie slowa andy'ego7 "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" irytujace jest chwalenie czegos tylko ze wzgledu na to ze samemu sie to posiada...zero obiektywizmu
porsze modów o rozpatrzenie zamkniecia tego tematu lub wykasowania offtopowych postów wraz z moim.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Movi » 30/11/2008, 16:41

Flow napisał(a):bo kiedy bedzie mozna przeczytac temat od dechy do dechy bez durnowatych tekstów i zaczepek?



Kiedy z tego forum zniknie andy.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez _OUTLAW_ » 30/11/2008, 16:57

Flow napisał(a):Andy7 czesto wzbudza kontrowersje na forum,czasem sie z nim nie zgadzam ale w tym temacie absolutnie tak , mysle ze ma wieksza wiedze na temat niemieckiego rynku i Twoje glupawe teksty Outlaw nic do tematu nie wnosza,powoli znow robi sie smietnik i trzeba bedzie zamykac temat bo jak zwykle wejda dzieci i sie panoszą,ja jestem spokojnym czlowiekiem ale za te ciagle zasmiecanie tematu to jako mod sypałbym warnami az milo,bo kiedy bedzie mozna przeczytac temat od dechy do dechy bez durnowatych tekstów i zaczepek? i bardzo spodobaly mi sie slowa andy'ego7 "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" irytujace jest chwalenie czegos tylko ze wzgledu na to ze samemu sie to posiada...zero obiektywizmu
porsze modów o rozpatrzenie zamkniecia tego tematu lub wykasowania offtopowych postów wraz z moim.



dlaczego tak uważasz? bo mam odmienne zdanie z Andy'm7 ?? nie zgodze sie z tym że kawasaki robi motocykle ze złym zawieszeniem, a pekajace ramy były pod koniec 90tych lat w nowych modelach nie spotkałem się z peknieta ramą, rynku też niemieckiego nie znam ale z tego co zauwazyłem to nie ma takiej róznicy cenowej przynajmniej w sprzecie uzywanym w niemczech miedzy kawasaki , hondą czy suzuki to tylko w Polsce są przepowiednie które działają jak egzorcyzmy, bo jakiś tempy mechanik który naprawiał motocykle z 15 lat temu albo dawniej wyrobił sobie tego typu opinie na temat danej marki i rozpowiada wśród małolatów (motocyklistów) którzy są w niego wpatrzeni jak w obrazek bo jeździ na motocyklach 20 lat(nie miałem tu na myśli Andego , broń boże).
Flow jeszcze o tych ramach troche, kiedy w kawach pekały ramy kawasaki wymieniało je bez szemrania, suzuki tego nie robi i mówi ze to wina klienta bo uzywa motocykla niezgodnie z przeznaczeniem, kiedy w fz6 były problemy z wtryskiem w pierwszych modelach chyba 2004-2005 rok yamaha w ramach gwarancji naprawiała też usterkę, o podejsciu hondy nie bede sie wypowiadał, kto mieszka w trojmiescie to sam wie jak to działa:).
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez Flow » 30/11/2008, 18:00

ogolnie chodzi mi o zaczepki itd
zwroc uwage na temat , dotyczy on tego co sadzimy o kawasaki , anie "suzuki tez mialo pekajace ramy i zle do tego podchodzili" a "yamaha tez zachowala sie fair" ja pod koniec tego sezonu zagladajac do salonu yamahy slyszalem jak koles sie klocil a pare osob mu wtórowalo w kolejce jakie yamaha ma kiepskie podejscie do klientów,ze za wszystko słono sie placi od czesci,serwisów,po akcesoria itd mowil ze jest ich klientem od lat anie ma zadnych znizek jak np jego koledzy z innych marek , akurat to troche nie o ramach ale o podejsciu do klienta,poporstu w tym temacie mowimy jakie mielismy/mamy kontakty z kawą i jakie zaslyszelismy opinie i jakie mamy wlasne zdanie, po samym fakcie ze mam troche znajomych z tym moto i kazdy chwali po niebiosa a w serwisie witaja 10 razy w sezonie,ale oni akurat maja roczniki 97-01 i jezdza na gumie od czasu do czasu,ale znam ludzi z honda czy yamaha i nie widze zeby tyle razy przesiadywali w serwisach a roczniki maja podobne,chyba jednak cos w tym jest,jak wchodze do salonu i ogladam nową z750 i rece mi opadaja za wykonanie,to rowniez nie zmienia mojego zdania o tych motocyklach , owszem jak juz mowilem roczniki 03-06 wygladaly bardzo rasowo,szacunek wielki za zieleń kawy ktora wedlug mnie jest najpiekniejszym malowaniem jakie ktokolwiek wymyslil na moto,ale skads sie biora te wszystkie stereotypy,czemu tak ludzie nie narzekaja na te suzuki? tylko jak ktos gada to tylko ciagle ze kawa jest "BE" , jak juz wczesniej ktos napisal kawa jest najmniejszym z wielkiej 4ki producentem z najmniejsza iloscia produkowanych motocykli (zrodlem byla jakas gazeta motocyklowa ktora dorwalem z 1,5 roku temu) , musza jakos obcinac koszty i jadą po jakosci, potem sie to wlasnie konczy takimi cudenkami jak te kawy zz1400 z 08 rowniez z problemem ram.

i jak juz napsialem wkurzajace jest ciagle chwalenie tego co sami mamy, no ludzie ,"kawa jest najmocniejsza,kawa jest najsliczniejsza" ja rozumiem milosc do moto,sam jestem zakochany w triumphie ale jak kazde moto ma wady i zalety in potrafie je powiedziec bedac obiektywnym a nie "stary triumph to najlepsza marka bierz" potem ktos kupi i bedzie zalowal bo cos mu nie przypasuje,ale u nas mentalnosc jest taka ze trzeba sie pokazac i w zadnym wypadku nie mozna miec czegos slabszego/gorszego niz sasiad i stawia sie swoje na piedestale.

jesli juz ktos zalozyl taki temat to mowmy swoje zdanie,to co wiemy na ten temat,kulturalnie,bez zaczepek,bez niepotrzebnego spamu,chyba chcemy zeby bylo nas jak najwiecej i zeby kazdy byl zadowolony ze swojego wyboru. pozdro
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez _OUTLAW_ » 30/11/2008, 18:06

Flow zgodze sie z Tobą ze kawasaki nie rzuca jakościa wykończenia na kolana ale zauważ ze coraz wiecej jeździ motocykli tej marki po naszych drogach co swiadczy że nie są aż takie złe, kawasaki jak juz pisałem poprawiła swoje motocykle modelem 636 z 2003 roku wczesniej bywało róznie , zreszta teraz tez znajdą sie niedopracowane modele tej marki ale nie tylko kawa robi czasem bubel suzuki gsrem też sie nie popisało, mysle ze jest konkurencyjna marką. teraz sie juz nie robi złych motocykli.
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez Movi » 30/11/2008, 18:18

senekkorzenna napisał(a):a żeby dolać oliwy do ognia to dodam: Romet for ever :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Tego nie zniese :D wojna :D!
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Flow » 30/11/2008, 18:34

chiny sa blisko japonii wiec cos w tym jest ;):D

zawsze beda gorsze lub lepsze modele,kazdy ma prawo do bledu,tak jak nowe audi tak i kawasaki

ja powiem ze najlepszy jest i tak triumph i sobie gadajcie ;) robil klasyki jak kawasaki jeszcze na swiecie nie bylo ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Flow » 30/11/2008, 18:48

;) czuje urazony ;)

a temat mysle block ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Movi » 30/11/2008, 18:49

Hehe, myślę podobnie bo już ładne OT :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr