Zobacz wÄ…tek - honda cbr f3 vs yamaha thundercat vs kawasaki zx6r
NAS Analytics TAG

honda cbr f3 vs yamaha thundercat vs kawasaki zx6r

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez cezare » 1/12/2008, 21:00

zrobisz jak uważasz ;)

każdy dla mnie sprzęt, to inna kultura - różnią się znacznie - dziwi mnie to że jeszcze nie znalazłeś xswojego wyzwania.

moje i tylko moje subiektywne :

kawa : narowiste bydle - to jak się nauczę już na prawdę latać po 300 na winklach to se kupię jako wyzwanie - sprzęt potrafi bardo dużo ale i dużo wymaga.

Yamaha : no to jest to co lubię - kulturka prowadzenia iście do opanowania przy naprawdę sportowym harakterze pracy ( zawiecha, pozycja, gang,) no i z minusami, skrzynia ;)))) trzeba to pokochać ;))))


Honda : ;) kiedyś mi się wydawało że nie lubię suzuki ( stuki puki ) ... ale kiedy siadłem na F4i sport to stwierdziłem że rower już mam ... dziekuję, turystyk - no sooory - ale pozycja w porównaniu z r6 jest jak na fotelu bujanym, r6 ma nakopane - fakt - ostry sprzęcik... widać że tu nie ma przebacz jak lecimy po winklach - a F4 ? porażka... nie ma to dla mnie w każdym razie nic wspólnego z pozycją na SPORTA, która oczywiście z założenia MA byc nie wygodna - tu poszli na maxa - wygodniutko mięciutko i jeszcze owiewka chroni ;).

Dziwi mnie to ze nie dałes tu zadnego Gixera : bo ja na dzień dziisjszy dla ludzi chcących się presiąć z 125ccm polecałbym T-Cata - no chyba że mają jaja - to włśnei coś ale Gsxr ;). T-cat nie jest zły - on się zanadaje na pierwszą 600ccm i odpowiednio kręcony poleci prześlicznie i bez wstydu ... ale JADU nie ma ;) ... JADU !!!!.... a przeca to sport ...
Avatar użytkownika
cezare
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ


Postprzez Bzinek » 1/12/2008, 22:26

Z czystym sumieniem mogę polecić T-cata :)
sam mam takiego jednego :lol: i jestem z niego b.zadowolony
Motocykl-mój wybór,mój sport,moje życie... | http://www.bikepics.com/pictures/1493819/
Bzinek
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 6/12/2007, 21:46
Lokalizacja: Starachowice


Postprzez PavloRBR » 1/12/2008, 23:06

Kotek ;)

cezare : dobry tekst ;) rower juz mam 8)
a słyszałes o tym Kawasaki jebnij w Krzaki ?? 8) ale ja bym tego nigdy nie zrobił żeby nie było bo zaraz mi sie dostanie od właścicieli Zielonych maszyn
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez YZF R1 » 3/12/2008, 21:15

eneasz napisał(a):
pablomotors napisał(a):W zx6r z tych roczników pękały ramy więc przy zakupie należy dobrze obejrzeć ramę.


Sam pekasz , polecam okuliste bo ZX6 to nie ZX9 (w 98 roku tylko byl problem z rama w ZX9) a ZX6 98-00, te modele kawy byla bardzo wygodna wiec zal sluchac takiego specjalisty jak ty. Co do tematu to jak ci na mocy nie zalezy to kup se cokolwiek, najlepiej enduro bo sa najlepsze na miasto tak jak chesz lub jak mowia koledzy kotka.


zgadzam siÄ™...

ja powiem krótko jeśli bardziej miejski i spokojniejszy to Yamaha jeśli bardziej sportowy mniej wygodny z agresywniej oddającą mocą to Kawasaki honde pomijam...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez YZF R1 » 3/12/2008, 21:17

Honda : ;) kiedyś mi się wydawało że nie lubię suzuki ( stuki puki ) ... ale kiedy siadłem na F4i sport to stwierdziłem że rower już mam ...

Hehe no chociaż jeden mnie tu rozumie z tym Ef czwórkami całymi popieram cezare
:wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez baton11980 » 3/2/2009, 17:55

myślę że cbr będzie do ciebie najlepsza bo jest mniej narwana niż kawa jest wygodna i spalanie w granicach 5do 7 litrów :D

Nie odkopuj tematów z przed kilku miesięcy- Movi
baton11980
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30/11/2008, 19:51
Lokalizacja: ślask zx9r

Postprzez OvertakeR » 3/2/2009, 18:22

Patrz na daty postow...
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez jordan23 » 3/2/2009, 22:59

eneasz nieźle sztuka się prezentuje
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê