Zobacz wÄ…tek - gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&
NAS Analytics TAG

gsxr1000 "k1 w trakcie dopieszczania i upiekszania&

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez kagiva » 1/10/2008, 22:04

uchylił rąbka tajemnicy :)
dobra to ja czekam na dalszy postęp prac i życzę miłej roboty a raczej taka będzie bo masz zapał do tego. tylko jak będziesz tak pucował nawet po muchach to uważaj żeby nie porysować lakieru
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód


Postprzez m@niek » 1/10/2008, 22:06

hehe nie no bez obaw po muchach to gabkÄ… i wodÄ… zchodzi ;)
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno


Postprzez kosta » 2/10/2008, 09:31

mnie równierz pomysł z oklejeniem felg przypadł do gustu nie moge sie doczekać aż skończysz to cudo i zaprezntujesz na forum :P
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez SQ » 2/10/2008, 10:44

w każdym razie oklaski za koncepcję i zapał!
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez m@niek » 2/10/2008, 15:58

dzieki wielkie ale oklaski moze zostawmy je na pozniej ;) hm ale ne wiem jakos dziwne to jest troche dla mnie bo troche male zainteresowanie na tym forum hmm a niestety jesli nikt nie bedzie nic pisal to ja nie bede mogl zamieszczac wiecej zdjec no ale coz pozdrawiam i trzymajcie kciuki zeby wszystko sie udalo po mojej mysli
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez gumis » 2/10/2008, 16:05

a ja mysle, ze zainteresowanie jest dosc spore, zobacz ile razy temat juz byl przegladany. A to, ze ludzie nie komentuja to szkoda ale raczej licza na efekty a nie chce im sie komentowac ;) chcesz oklaskow to czekamy na efekt koncowy 8) a jakbys tak jeszcze napisal co zrobiles do tej pory i ile cie to kosztowalo...taki zestaw cen ile juz wlozyles, itp.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Konig » 2/10/2008, 16:30

Ja bym chętnie skomentował, ale zdjęć nie widzę :(
Konig
Świeżak
 
Posty: 433
Dołączył(a): 14/8/2008, 20:21
Lokalizacja: Triocity

Postprzez SQ » 2/10/2008, 17:53

jemu chyba chodziło o podpowiedzi, pomysły, co można zrobić pozostawiając plastika plastikiem...
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez <borut> » 2/10/2008, 18:16

PrzerabiajÄ…c plastiki :)
Tak by wyglądał na jakiś nowy model ale nie identycznie jak inne suzuki badz inne motocykle tylko tak jakoś wyjatkowo.

Ale ten model K1 miał wypasiony bak...
Normalnie street z niego by był jak się patrzy coś nie całkiem gołego tylko coś takiego z dolną małą owiewką i na górze troche.
I bym przerobił go na wydechy po obu stronach coś jak w Kawasaki Z1000 ale by był piekny street...
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez m@niek » 2/10/2008, 19:05

oo i fajnie bo temat sie rozwija i to mi sie bardzo podoba nie chce okaskow sam bede zadowolony z siebie jak go skoncze narazie jak widac zdjete prawie wszystko pozawijane w szmaty porobie wiecej lepszych zdjec w weekend to wrzuce narazie poleruje tylnia czesc GSX-R'a na lusterko wszystko po koleji bo pozniej nie polaalbym sie co i jak a tak spokojnie wszystko stopniowo i malymi kroczkami do celu narazie wachacz sety dzwignie (zmiany buegow,hamulca) stelaz dzisiaj zaczolem ale nie ma sily musze troche odpoczac
wszyscy mi mowia po co ty w niego kladziesz pieniadza jak i tak na nim tyle nie zarobisz ale ja go robie dla siebie nikt nie liczy ile czasu i ile sievie wlasciciel wlozyl by go zrobic ogolnie to co kupilem scaqnsol zeby usunac farbe z setow troche pomogl ale i tak jest do kitu to co nie zeszlo papierkiem wodnym ladnie zeszlo ale ze stelaza to chyba nic procz papieru sciernego nie usunie tej farby jakas bardzo twarda ... pasty polerskie automax aluchrom filce szmatki jakis srodek do czyszczenia srebra szmatki i godziny spedzone w garazu po pracy

a dzieki za podpowiedz ale nie chce z niego robic streeta
a o wydechu myslalem od GSX-R k5 ale sam nie wiem ale to tez zalezy jak bedzie z finansami pozdro i zapraszam na moj post w dziale imprezy zloty
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez gsx_750_f » 7/10/2008, 20:26

kiedy kolejne zdjÄ…tka ????? :)
zajbeiste moto , pozazdroscić :)
pozdro
gsx_750_f
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 3/8/2008, 13:49
Lokalizacja: piła

Postprzez zzzubek » 7/10/2008, 20:44

boze ale oszpeciles taka piekna aluminiowa rame. mam nadzieje ze ktos napisze to samo co ja. wyglada jak ze zlotka od czekolady milka.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez SQ » 7/10/2008, 21:15

no wiesz... co kto lubi. jego maszyna więc niech działa po swojemu. mi się nawet nie chce dokładnie umyć motonga, a co dopiero takie rzeczy!
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez zzzubek » 7/10/2008, 22:18

SQ napisał(a):no wiesz... co kto lubi. jego maszyna więc niech działa po swojemu. mi się nawet nie chce dokładnie umyć motonga, a co dopiero takie rzeczy!

dla mnie motor jest do jazdy i czerpania z niej przyjemnosci. mnie tez sie nie chce czasem myc motoru bo nie jezdze nim na wystawe co nie znaczy ze neguje jakies modyfikacje poprostu stwierdzam to co napialem wyzej. jedni maja motor aby byl piekny inni by byl szybki po prostej a jeszcze inni do jazdy. ale na szczescie da sie szybko to sprawdzic czy motor jest do prostej :D ja zawsze ogladam opony i wtedy moge stwierdzic jak motor jest uzywany. kiedys widzialem chlopaka mial taki odpicowany motor ze zastanawialem sie czy nie ladniej by wygladal w koszuli krawiacie i lakierkach niz w zwyklych spodniach i adidasach :lol:
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez m@niek » 7/10/2008, 22:29

rama nie zostala ruszona i chyba tak narazie pozostanie jeszcze sie zobaczy to co mialo byc zrobione czyli lusterko na calym tyle jest zrobione rama sama w sobie sie blyszczy fakt nie jest to lustro w ktorym sie mozna przejzec jak na wachaczu ,stelazu czy setach ale ta strukturka tez fajnie wyglada wiec narazie jest ok hmmm jak to sie mowi diabel tkwi w szczegolach ? ;) dolaczam kolejne zdjecie

no wlasnie szkoda troche ze niektorym motory sluza tylko do jazdy ja robie to co lubie i odkad pamietam zawsze byly moja pasja jazda oczywiscie sprawia najwielsza radosc ale nie rzucam go w kat jak tylko sezon sie konczy jesli dbasz o swoj motor to nie polega to tylko na tym ze go czyscisz czy odpicujesz nie wiem jak ja poprostu chce zeby wszystko bylo idealnie a to ze taskie tasm niektore szczegoly sprawia ze bedzie on wygladal jakby zostal zrobiony na wlasne zyczenie i dopiero co wyjechal z fabryki to inna sprawa ;) chcialem zalozyc siatki na airboxy z logiem suzuki hmm moze jeszcze poprobuje w koncu to najpiekniejsze s na swiecie ;) no ale nie gwarantuje ze sie to uda juz patrzylem efekt wizualny bylby naprawde swietny hmm myslalem tez zeby zrobic cos z lampa ale nie zeby ja zmieniac tylko ewentualnie zalozyc xenon albo jeszcze lepiej soczewki jakiejs i zrobic mu takie charakterystyczne spojzenie ale nie zmieniajac lampy ewentualnie jakies ringi hmm ale tez nie chce zniszczyc lampy hmm jak bede mial troche kasy to kupuje crash pady i szybe hmm i tu tez sie zastanawiam nad szyba niebieska , czarna, a moze polaryzujaca :D a odnosnie naklejki "ÅšCIGACZ.PL" calkiem mozliwe ze znajdzie swoje miejsce ;) i jeszcze w dodatku bedzie sie swiecic w nocy pod ultrafioletem albo na bialo albo na taki bardzo razacy kolor czerwony taki jak jest oznaczenie gsx"R" w swietle ultrafioletowych diod i stroboskobow wsztystko co jest w bialym malowaniu napisy kola itp bedzie sie wyrozniac a swiatlo bedzie sie odbijac od lustrzanych elamentow ;) to "S" na siatce ze zdjecia tez jest zrobione tak na zarowiast czerwony niewidoczne na zdjeciu poniewaz pozniej to zrobilem a juz bylo ciemno wiec zdjecie i tak by sie do niczego nie nadawalo
Załączniki
20081006(001).jpg
20081006(001).jpg (94.59 KiB) PrzeglÄ…dane 2803 razy
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Postprzez SQ » 8/10/2008, 06:59

trzymam kciuki, żeby się udalo i efekt końcowy przeszedł Twoje oczekiwania
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez kosta » 8/10/2008, 10:10

zzzubek napisał(a):boze ale oszpeciles taka piekna aluminiowa rame. mam nadzieje ze ktos napisze to samo co ja. wyglada jak ze zlotka od czekolady milka.


jak narazie jestes jedyny któremu nie pasi więc raczej nie ma sie co przejmować :wink: p.s nie chodzi o to jak to wygląda bo nie musi sie podobać ale napewno należą sie brawa za precyzje i wytrwałość :!:
dla mnie bomba oby tak dalej koniecznie chwal sie jak skończysz
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Malutki84 » 8/10/2008, 17:45

Hej!

Świetny projekt! Sam mam K3 600 i jestem w niej zakochany:) Tez planuje parę modów przez zimę. M.in. lakier diamond cameleon zamiast oryginalnego lakieru Alstare...

Powinieneś przedstawić swój projekt na gixxer.com, tam na pewno Cie docenią. W Polsce niestety mamy samych bałwanów, którzy siedzą na Alledrogo.pl i potem twierdzą, że jak coś jest w moto zmienione to był bity! :evil: Szkoda, ale nie zmienimy tego...

Powodzenia z projektem, trzymam kciuki, śledzę na bieżąco i nie daj się niedowiarkom :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Malutki84
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 28/2/2008, 13:11
Lokalizacja: 3 city

Postprzez SQ » 8/10/2008, 18:31

Malutki84 a o kim Ty mówisz, jeden głos konstruktywnej krytyki jednak wnosi świerzość do tematu. ślepe klaskanie wyobraźni nie wzbogaca. czytałeś ten temat od początku?
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez m@niek » 8/10/2008, 18:33

dzieki wielkie napewno w wolnych chwilach zamieszcze cos na tej stronie co dalej dzieje sie z gixem ale nie chce odbiegac od oryginalu bo jest wspanialy ewentualne ulepszenia a co do komaentarzy takich osob ktore uzywaja motorow tylko do jazdy i nawet nie maja czasu i nie chce im sie zadbac o to zeby byly czyste to wspolczucie i nie ododalbym swojego GSX-R'a w takie rece sluzy do jazdy i to jeszcze jakiej to fakt ale jak sie dba o swoja maszyne to nigdy nas nie zawiedzie
ja swoja suczke robie dla siebie i nie musi sie to wcale nikomu podobac nie dbam o to i tak bialo niebieski GSX-R -jest poprostu piekny dla mnie inny kolor na gsxrze poprostu odpada to malowanie jest zadedykowane tylko dla niego i swietnie do niego pasuje ( tylko tlr ma podobne i nie zasluguje na nie ale mam nadzieje ze nikogo nie urazilem ale takie jest moje zdanie ) pokaz swojego i jak cos to pisz na prv albio na gg jak cos to zawsze pomoge w koncu wielbiciele SUZUKI powinni sobie pomagac ;) oczywiscie kazdemu jesli tylko bede mogl bardzo chetnie pomoge pozdrawiam

a K1 bedzie trzeba chyba niedlugo ubrac w swoje bialo niebieskie ciuszki hmm chociaz moze lepiej nie bo za bardzo bedzie mnie ciagnac zeby jezdzic a wszystko jest dobrze zabezpieczone i nie wszystko zapiete na ostatni guzik ale jak widze slonce na niebie to mnie normalnie az krew zalewa ;) a pozatym czasem troche krytyki sie przyda ;) jak cos to czekam na rozne ciekawe podpowiedzi i odpowiedzi nam moje pytania osoby ktore czytaly caly temat wiedza o co chodzi i na szczera krytyke tez sie nie obrazam wiec spokojnie kazdy moze wyrazac swoje zdanie i opinie na temat SUZUKI beda mile widziane
viewtopic.php?p=274052#274052 | | zachecam wszystkich do odwiedzania tej strony | mam swietny pomysl na ogromne rozpoczecie sezonu pod haslem | "patrz w lusterka bedziesz wielki"
Avatar użytkownika
m@niek
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 3/9/2008, 22:25
Lokalizacja: Kutno

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê