Zobacz wÄ…tek - Kilka pytan Nwbiego ;)
NAS Analytics TAG

Kilka pytan Nwbiego ;)

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez olo113 » 25/8/2008, 23:24

niestety odsetek jest większy.
Pytanie czy aby musimy się lubić..? Jak któryś tylko powie dzięcioł to dam w zęby.
Ich rzekomą wyższość widać po tym jak nie pozdrawiają innych motocyklistów.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona


Postprzez Koval135 » 25/8/2008, 23:28

Sory,ale mi jakoś zawsze odmachną,a jeżdże tylką malą RS-ką.Po co uogolniac?Nie musimy sie lubić,ale po co sie gryźć?Powiedzial kiedyś Ci jakiś czoperowiec,ze jesteś dzięciołem?To,ze ktoś mial jedna taką sytuacje,nie znaczy,ze wszyscy tacy są :wink:
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa


Postprzez olo113 » 25/8/2008, 23:40

nie ma sensu ciągnąć dalej, są motocykliści i motocykliści
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez pol3k » 26/8/2008, 06:38

olo113 napisał(a):ja nie mam o tych ludziach najlepszego zdania, chcesz przemieszczać się stylowo..? to zakup kokardkę, będziesz lepiej widoczny. A ścigacze są dla adrenaliny, dla facetów którzy lubią ryzykować, mają ja.., wybacz ale jazda na "harleyach" to zapawa na braki testosteronu.
Kultura bycia też nie najlepsza, ą, ę, kim to ja nie jestem.
Nie wszyscy, może wrocław ma tylko takich buraczanych prezesików.
Jeżeli chcą ciągłych konfliktów, nazywając nas dzięciołami, to będa mieli.



Ja mam kumpli wśród jednych (ścigi) i drugich (choppery) i nigdy się nie spotkałem z jakimiś obraźliwymi opiniami. Sam czsem wskakuję na pożyczonego Vulcana i straszę psy po wioskach i nikt mi nie powiedział jeszcze że mam nogi jak dziwka. Ale jest różnica pomiędzy chopperem a harleyem. Harleyowców uważam za osobną nację, która poza harleyem innych czoperow nie uznaje, a ja mam to akurat w d****. Co do machania we Wrocku to wogóle mało kto pozdrawia i nie ma różnicy czy jedzie chopperem czy ścigaczem a robie dziennie do pracy 25 kilosów to trochę moto widuję
Zephyr 550 "RUDA SUKA"
Avatar użytkownika
pol3k
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 8/1/2008, 14:44
Lokalizacja: W-W

Postprzez Flow » 26/8/2008, 10:45

no ja juz mialem wiele okazji spotkac sie z harlejowcami i powiem ze nigdy nie bylo to mile spotkanie,raczej patrzenie z podełba i glupie usmieszki,a rozumem tez nie grzeszyli po rozmowie z nimi i nie ogolniam tylko mowie po swoich doswiadczeniach i jak dla mnie to dziwna nacja,sa strasznie zamknieta grupa w przeciwienstwie do inncyh uzytkownikow motocykli,oni sa raczej otwarci jak widza innego motocykliste to pogadaja na skrzyzowaniu i pomogą,a to Terrorze ze lubia inna jazde to nie oznacza ze maja byc takimi "twardzielami" bo to jak dla mnie jest smieszne,ja nie patrze sie krzywo jak widze kolesia na enduro czy goldwingach,a tez inny rodzaj jazdy,oni chyba najwidoczniej chca byc twardzi jak te AMERYKANCKIE harleyusy,a okreslenia cierpiarz nie slyszalem,ale slyszalem "posciarz" ...
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez kagiva » 26/8/2008, 11:14

Wszystko zależy od człowieka który siedzi na tej maszynie. Są grupy motocyklowe w których jeżdżą i chopper'owcy i motocykliści na przecinakach a nawet się nie gryzą. Nic im nie przeszkadza. A wiecie dlaczego? Bo łączy ich pasja.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 37 gości




na górê