Zobacz wÄ…tek - kawasaki zrx 1200r
NAS Analytics TAG

kawasaki zrx 1200r

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

kawasaki zrx 1200r

Postprzez mihu » 11/8/2008, 22:19

Jest na forum ktoś kto miał do czynienia z tym motocyklem lub znajdują się tu jacyś posiadacze tego motocykla?Prosiłbym o info na temat tego moto od użytkowników.Wady ,zalety itp.
Dzięki
mihu
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46


Postprzez andy7 » 11/8/2008, 22:35

zalety i wady to rzecz subjektywna.

na pewno nie bedziesz narzekal na brak mocy i predkosci, przeklniesz jednak zuzycie tylnego lacza. po najpozniej 3000 km ( opony sport ) jest koniec, w zaleznosci od stylu jazdy moez byc juz po 1000 km nie palac gumy.

Mam 186 cm i jak dla mnie pozycja jest tragiczna ( dla iebie moze byc cod, miod i malina ) lezysz n azbiorniku paliwa, ciezar idzie na nadgarstki wiec i meczace na dluzszy przebieg. O jego wadach technicznych duzo nie slyszalem, ale jest podobno troche kosztowny ( jak wszystko ).
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Wombat » 8/10/2008, 07:36

1. tony mocy i momentu do dyspozycji w każdym zakresie obrotów
2. spalanie na poziomie 5,2-7 L/100km w zależności od stylu jazdy.... żeby przekroczyć 7 trzeba naprawdę go wk***ć.... w jeździe miejskiej....
3. jak dla mnie ultra wygodna pozycja za kiera - 178cm wzrostu - nie stwierdzam jakiegokolwiek leżenia na nadgarstkach - nawet kiera mogła by być niżej heh
4. w pełni regulowane zawieszenie, dość dobre
5. ponieważ silnik jest linią rozwojowa silnika z ZZR1100 raczej zdołano przez kupę lat produkcji usunąć większość możliwych wad.... ja odbieram go jako mało awaryjny
5. Jak w każdym dużym motocyklu opona i łańcuch kończy sie odpowiednio wcześniej... ale tragedii nie ma....
6. dobre hamulce - 6cio toczkowe zaciski i duże tarcze swoje robią.... łatwo dozowalne i łatwe do wyczucia
7. stylizacja lekko retro nie każdemu odpowiada.... ja lubię bo od takich maszyn zaczynałem
8. Skrzynia biegów bywa czasem odrobinę głośna podczas załączania jedynki i nieumiejętnym dwójki ale taka już uroda tego modelu i nie ma to wpływu na trwałość... a ta podobno w/g zachodnich forów dyskusyjnych poświęconych temu modelowi jest dość wysoka. Nie powiem z autopsji dopóki nie przekroczę 200tyś przebiegu :D
9. Brak możliwości zamontowania centralnej podstawki ze względu na dość rozbudowany, wzmocniony tylni wahacz....

Jak padło powyżej, ocena jest czysto subiektywna szukając maszyny dla siebie należy pamiętać że ciężko w Polsce o nie zajeżdżonego.... każdy daje w palnik tej maszynie....
pzdr
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez andy7 » 8/10/2008, 08:34

Wlasciwie to juz wszystko zostalo napisane, reszta to subjektywne. Mi rowniez nie podobala sie lezaca pozycja i nacisk na nadgarstki ( 186 cm ). Do gustu mi nie przypadl.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê