Zobacz wÄ…tek - roznica w kosztach utrzymania miedzy gsxr 600 a 750 k6
NAS Analytics TAG

roznica w kosztach utrzymania miedzy gsxr 600 a 750 k6

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez dame » 8/7/2008, 13:04

tylko odpowiedzi bywaja debilne.

calym swoim wywodzie nie odniosles sie wcale do tematu tylko bijesz piane.

Jak dla ciebie nie ma roznic, jak nie jezdzisz tymi moto, to nie zabieraj zdania. proste? proste.
dame
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5/10/2006, 23:20


Postprzez mlodygolek » 8/7/2008, 14:00

takie ogolniki, to kazdy wie.
Ja sie pytam konkretnie, o ile km dluzej starczy tyl na 600 w stosunku do 750? 1000km roznicy? 2000km? ile?

co do spalania jestem przekonany ze sie mylisz.

Licze na odpowiedz kogos, kto faktycznie jezdzi na takim motocyklu, a nie jakiegos internetowego teoretyka.



Po 1. Mogłeś napisać od razu o co dokładnie ci chodzi a nie sie mądrzysz .
Po 2.Internetowym teoretykiem nie jestem
Po 3.Jeździsz na czymś? i czy kupisz moto wymienione w temacie? czy tylko dupe zawracasz?

A tym bardziej jeśli pytasz o utrzymanie sporta to jak dla mnie moto bedzie dla szpanu na mieście w twoim przypadku.
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa


Postprzez dame » 8/7/2008, 14:29

dziękuję wybranym za merytoryczne odpowiedzi. Juz wiem co chcialem wiedziec.

Po 1. Mogłeś napisać od razu o co dokładnie ci chodzi a nie sie mądrzysz .


ale o co ci chodzi? czym sie madrze? ja tylko pytam

2.Internetowym teoretykiem nie jestem


odpisujesz nie odpowiadajac na pytania, a w stopce nie msz nic wpisne - dla mnie jestes teoretykiem.

3.Jeździsz na czymś? i czy kupisz moto wymienione w temacie? czy tylko dupe zawracasz?


jakbys sobie zadal trud chocby przeczytac moje wypowiedzi to bys wiedzial, ze jezdze i ze wlasnie zmieniam. Ale po co czytac ze zrozumieniem, przeciez to nie konieczne do bicia piany.

A tym bardziej jeśli pytasz o utrzymanie sporta to jak dla mnie moto bedzie dla szpanu na mieście w twoim przypadku.


co cie to obchodzi? nie mierz wszystkich swojÄ… miarÄ….
Lepiej wyprowadz sie na wlasne, odetnij sie od mamusi, zarob na siebie, oplac studia i kup sportowy motocykl to pogadamy.

Dla mnie nie ma nic niezwyklego w dochodzeniu kosztow zwiazanych z planowanym nabytkiem. Kazdy, normalny ciezko pracujacy czlowiek, tak robi.

Wiec schowaj sobie swoje przytyki do kieszeni i idz odrob lekcje, zamiast bezsensowne posty na forum nabijac.
dame
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5/10/2006, 23:20

Postprzez mlodygolek » 8/7/2008, 17:04

Gdybyś faktycznie dame jeździł na czymś to byś sie orientował ile taka maszyna spali itd.Owszem nic w tym dziwnego że szukasz inf o eksploatacji nowego moto ale spalanie czy zużycie opon w sportowym motocyklu nie jest małe .A obliczanie że wydasz 100zł-200zł w sezonie więcej na paliwo czy opony jest dla mnie bez sensu bo co zrobisz jak ktoś(nie życzę takiego incydentu) przebije ci oponę albo potnie kanapę ?przestaniesz jeździć? bo kase jak wydasz na naprawe to nie zatankujesz w późniejszym czasie?.

(sorki za off)Lekcje może sam odrobisz i poczytasz testy motocykli itd a sam sie dowiesz jaki moto jest bardziej oszczędny .
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez falconiforme » 8/7/2008, 17:40

GSX-R 600/750:
http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420,2396183.html

- Czy ramy w "750" i "600" się różnią? - Głos z sali.

- Nie. Są takie same - odpowiedzieli inżynierowie Suzuki.

- Czy skrzynie biegów są inne? - G.

- Nie. SÄ… takie same - I.S.

- Czy wahacze się czymś różnią? - G.

- Nie. SÄ… takie same - I.S.

- A może bloki silnika, elektronika lub przednie zawieszenie są inne? - G.

- Nie. Są takie same w "600" i "750", z tym że "750" ma większą w stosunku do "600" pojemność - I.S.

- W takim razie, skoro są to praktycznie te same motocykle, to dlaczego jest różnica w cenie tych dwóch modeli? - G.

Przy japońskim stoliku zawrzało na chwilę, po czym panowie ustalili wspólną wersję:

- "750" jest droższa, bo ma więcej mocy! - wybrnęli I.S.
_________________________________

dame,
zadajesz takie pytania, że albo kompletnie Ciebie nie obchodzą motocykle i istnieją tylko marki HarleJ, Bandit i Ścigacz, albo motocykla nigdy nie miałeś.
Każdy kto jeździł nie zadaje pytań jak szybko zużywają się opony i ile pali 600 a ile 750. Skoro motocykl kosztuje nawet wtedy gdy się nim nie jeździ.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez dame » 8/7/2008, 18:00

nie rozumiem po co takei rozwodzenie sie na moj temat.

ch*j to kogo obchodzi co bede robil z motocyklem, na czym jezdzilem a na czym nie. Zadaje proste pytanie prosze o odpowiedz. postow na temat padlo tu 3 a juz 2 strona dyskusji.

jak nie masz nic do powiedzenia lub smiesza cie moje pytania, to odp!erdol sie i nie odpisuj, zamknij zakladke, klinij wstecz.
dame
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5/10/2006, 23:20

Postprzez CeBeRek » 8/7/2008, 18:06

Teraz jestem Twoim fanem i wiem, że jak kupisz któryś z tych motocykli to będziemy mogli o Tobie czytać w gazetach, czego oczywiście Ci nie życzę, szanowny lansowniku.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Dominik_YZF » 8/7/2008, 18:20

O co ta cała kłótnia? Wszystko zostalo juz powiedziane. Spalanie.. niby 750 pali więcej, ale 600 trzeba wyzej kręcic i mniej więcej sie wyrównuje. Napęd itd... 750 jest mocniejszy, wiec wszystko sie niby szybciej zuzywa, ale 600 się ostrzej kreci, więc sie wyrównuje. Opony.. zuzywaja sie praktycznie tak samo. Ubezpieczenie.. jak powiedizal YZF R1, cena za 750 moze byc minimalnie wyższa. WNIOSEK ? .. jeśli Cie stac ( na sam motocykl! ) to biez 750, bo koszt utrzymania sie praktycznie nie różnią :wink:
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez dame » 8/7/2008, 18:49

za Dominik_YZF.
Doprawdy nie mógłbym się bardziej zgadzac, wlasnie tak zamierzam zrobic.

dobrze sie tez usmialem z posta(ow) eneasza. nie zabiegam o twoje uznanie, mam gdzies kim dla ciebie jestem. Naprawde nic mnie to nie obchodzi i nie przyszedlem na to forum zeby zabiegac o twoja przyjazn. Obudz sie, swiat nie kreci sie wokol ciebie. gowno mnie to obchodzi czy wierzysz mi czy nie, nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.
doprawdy smieszy mnie jak przykladasz do mnie swoja miare, zwlaszcza w kontekscie tego jak dobrze sie znamy w realu (wcale).

dla mnie eot.
dame
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5/10/2006, 23:20

Postprzez icid » 8/7/2008, 19:20

dame napisał(a):ch*j to kogo obchodzi co bede robil z motocyklem,


dame napisał(a):,odp!erdol sie i nie odpisuj


Spokojnie kolego z przeklinaniem bo twoja kariera na forum szybko sie skończy, co do reszty to faktycznie niepotrzebnie bjiecie piane, wystarczyło odpisać że to niemal identyczne motocykle i prawie identyczne koszty utrzymania.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê