Zobacz wątek - CBR 600 - jaką wersję wybrać? itd
NAS Analytics TAG

CBR 600 - jaką wersję wybrać? itd

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez <borut> » 26/6/2008, 21:08

Ale jest wersjia CBR 1000F Dual. Jest ładniejsza od tamtej starszej i nie kieruj się zdjęciami obejrzyj moto na żywo zobaczysz, że jest śliczny :)
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51


Postprzez CRX » 26/6/2008, 21:49

te motocykle majÄ… w najlepszym wypadku 10 lat i widac ze to juz nie ta epoka.
CBR 1100XX SuperBlackbird to jest chyba lepsze rozwiazanie ale to juz duzy motor i moze byc ciezki w codziennej jezdzie.

Chce się zmiescic w 16tyś i mieć w miare świeży sprzęt
CRX
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22/6/2008, 17:36
Lokalizacja: Kraków


Postprzez elco » 26/6/2008, 23:15

Blackbird i 1000f to calkiem spore kloce, aczkolwiek przy twoim wzroscie bylyby optymalne. Jezeli koniecznie juz chcesz CBR f4i, ktora chcesz wykorzystywac od czasu do czasu turystycznie to proponuje wersje zwykla. Niedzielona kanapa i stopka centralna to bardzo duzy plus dla takiego motocykla. Honda do supersportow nie robi stelazy. Oryginalne stelaze posiadaly modele F2 i F3, niestety profesjnonalnych kufrow nie da sie do nich przymocowac. Proponuje ci uniwersalne rozwiazanie, o ktorym pisal kolega wczesniej (kufry z Louisa ewentualnie firma Metro).
Warto zebys zastanowil sie jeszcze nad Honda VFR 800. To motocykl swietnie nadajacy sie do szybkiej turystyki, ktory posiada mozliwosc zamontowania stelazy. Jest znacznie wygodniejszy niz CBR i przede wszystkim nieco wiekszy. Problemem moze byc tylko cena.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez CRX » 27/6/2008, 20:37

VFR faktycznie nieźle wygląda, fajne ma wydechy:) 2002 sie kupi chyba w tej kwocie
Do turystyki bylby lepszy ale waży 240kg i nie wiem jak na meiscie w korkach będzie sie tym jezdzic i pisali tu ludzie że pali sporo 10-11 l a to troche duzo jak na motocykl:) Poza tym nietypowa konstrukcja, drogie czesci i serwis :/ no i ten VTEC do kmotocykla mi nie pasuje

Wiec po dluzszym zastanowieniu raczej odpada
CRX
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22/6/2008, 17:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez HWC » 29/6/2008, 15:20

Proste F4 sport sciga sie i tylko scigał na torach

A zwykła CBR F4 to motocykl sportowo turystyczny wygladajacy podobnie jak SPORT Więc po co sie zastanawiać skoro juz taka wersja powstała i wiadomo do czego służy Absolutnie F4 zwykła to wybór dla ciebie jasne i logiczne wiec po co ten temat. To inzwynierowie juz skonstruowali motory te tak zeby sie nadawały do innych celów i były lepiej przystosowane do turystyki lub toru
cztery w rzędzie wjedzie wszędzie
HWC
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 25/6/2008, 12:36

Postprzez CRX » 29/6/2008, 17:41

no tak, ale wlasnie zastanawiaja mnie te roznice obu wersji..bo np moze trafic sie sport w idealnym stanie i bede wiedzial czy brac czy raczej czekac na zwykla wersje. Wiekszosc ogloszen dotyczy sportow a w uk to glownie rr


No ale juz sie troche dowiedzialem.. i raczej poszukam f4 bez sport:)
CRX
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22/6/2008, 17:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez HWC » 29/6/2008, 22:26

Co tu szukać mas kase kupujesz jedziesz.. ja Żadnego z tch problemów nie mam a na sporcie i 300 km polece bez żadnego gadania czy zabierania kufrów. Wziołbym osobiście Sporta bo ma zajebista stylistyke nie patrze sie nawet czy mi bedzie wygodnie wiało padało czy cokolwiek, trza mieć jaja :lol: Wiadomo taki motor do lansu jedynie no i poto jest zeby sprawiał frajde.

Obecnie szukam zx6r z 2004 roku ale nie mam kasy wystarczjÄ…co zdobede z 10 000 to kupie.
cztery w rzędzie wjedzie wszędzie
HWC
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 25/6/2008, 12:36

Postprzez temat09 » 29/6/2008, 23:04

HWC napisał(a):Co tu szukać mas kase kupujesz jedziesz.. ja Żadnego z tch problemów nie mam a na sporcie i 300 km polece bez żadnego gadania czy zabierania kufrów. Wziołbym osobiście Sporta bo ma zajebista stylistyke nie patrze sie nawet czy mi bedzie wygodnie wiało padało czy cokolwiek, trza mieć jaja :lol: Wiadomo taki motor do lansu jedynie no i poto jest zeby sprawiał frajde.

Obecnie szukam zx6r z 2004 roku ale nie mam kasy wystarczjÄ…co zdobede z 10 000 to kupie.


Moto do Lansu?? To chyba Ty sie lansujesz na motorze widac jakis niedowartosciowany jestes!! "pseudo motocyklista" ?
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24

Postprzez HWC » 1/7/2008, 12:15

Jesli nie wiesz co to znaczy lans w slangu miejskim no cóz :lol: pewnie do was nie dotarło.

pewnie kazdy kto kupuje sporta to tylko dlatego zeby pojechac na drugi koniec polski na poznań taki jaki jest tego motocykla przydział.

Albo się powykładać na dziurawych drogach co jest niemozliwe co do sczesliwego finału. Chyba jasne ze w h ludzi tutaj i stunterów i wszystkich kupuje moto zeby sie lansować. Chyba kazdy lubi wyskoczyc na gumie przed publiką. Zresztą o czym ja gadam.
cztery w rzędzie wjedzie wszędzie
HWC
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 25/6/2008, 12:36

Postprzez irko » 1/7/2008, 12:37

dobrze, ze napisales "chyba kazdy" z naciskiem na "chyba" ;-)
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez temat09 » 1/7/2008, 15:24

HWC napisał(a):Jesli nie wiesz co to znaczy lans w slangu miejskim no cóz :lol: pewnie do was nie dotarło.

pewnie kazdy kto kupuje sporta to tylko dlatego zeby pojechac na drugi koniec polski na poznań taki jaki jest tego motocykla przydział.

Albo się powykładać na dziurawych drogach co jest niemozliwe co do sczesliwego finału. Chyba jasne ze w h ludzi tutaj i stunterów i wszystkich kupuje moto zeby sie lansować. Chyba kazdy lubi wyskoczyc na gumie przed publiką. Zresztą o czym ja gadam.



No wlasnie czlowieku o czym Ty gadasz!!! Motocykle to czysta pasja!! A widze ze z Ciebie taki motocyklista jak z koziej d*** traba ... BRAK SLOW DLA TAKICH LUDZI!! motor dla lansu booooozeeee :( patologia
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24

Postprzez CeBeRek » 1/7/2008, 19:35

HWC napisał(a):Jesli nie wiesz co to znaczy lans w slangu miejskim no cóz :lol: pewnie do was nie dotarło.

pewnie kazdy kto kupuje sporta to tylko dlatego zeby pojechac na drugi koniec polski na poznań taki jaki jest tego motocykla przydział.

Albo się powykładać na dziurawych drogach co jest niemozliwe co do sczesliwego finału. Chyba jasne ze w h ludzi tutaj i stunterów i wszystkich kupuje moto zeby sie lansować. Chyba kazdy lubi wyskoczyc na gumie przed publiką. Zresztą o czym ja gadam.


Ja też nie wiem co to znaczy lans w slangu miejskim, ale Ty z miastem raczej nie wiele masz wspólnego, oczywiście nikogo nie obrażam sam mieszkam na wsi, i za takich ludzi jak Ty po prostu mi wstyd.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Flow » 3/7/2008, 23:10

szczerze szpan czy jak mowisz lans bo to nie to samo jeszcze Ci nie minelo wiec lepiej uwazaj bo takie akcje szybko sie koncza i dosc malo efektownie, za ktoryms razem sie noga powinie czego oczywiscie Ci nie zycze,ja nie mowie ze aniolkiem jestem,gdzie moge dodac gazu dodaje ale szpan czy lans juz mi minal a sporty kupuje bo mi sie podobaja a nie smigam wiecej po miescie niz 80 i sie nie wyglupiam i mimo 20 lat chyba juz mi minela ochota na szpanowanie przed pannami na przystankach,wole trase zrobic w 20 min niz w 5 i bez specjalnych akrobacji,rozkoszowac sie jazda itd...chyba sie starzeje :))
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez YZF R1 » 4/7/2008, 09:58

HWC napisał(a):Co tu szukać mas kase kupujesz jedziesz.. ja Żadnego z tch problemów nie mam a na sporcie i 300 km polece bez żadnego gadania czy zabierania kufrów. Wziołbym osobiście Sporta bo ma zajebista stylistyke nie patrze sie nawet czy mi bedzie wygodnie wiało padało czy cokolwiek, trza mieć jaja :lol: Wiadomo taki motor do lansu jedynie no i poto jest zeby sprawiał frajde.

Obecnie szukam zx6r z 2004 roku ale nie mam kasy wystarczjÄ…co zdobede z 10 000 to kupie.


brak mi słów.... :?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Flow » 4/7/2008, 10:56

i sie dziwic ze kierwocy samochodów nie maja do nas szacunku i nazywaja nas dawcami,taki inwalida umyslowy(sory ale juz nie ma jak tego nazwac) wsiadzie na litra i zamyka licznik,bez wyobrazni...a motocykle to raczej "zabawa" dla ludzi z dosc spora wyobraznia,moze i lepiej ze nie masz kasy na ta kawe,moze za ta kase wyjedz sobie do cieplych krajow wypocznij troche i odreaguj gdzie indziej a nie na ulicach
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê