Zobacz wątek - czy bać się dużych przebiegów?
NAS Analytics TAG

czy bać się dużych przebiegów?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Tomek_PL » 3/6/2008, 00:26

U mnie podobny dylemat. Honda CB500S, 2002r. 40 tysiecy, uzywana do szkolen w szkole kierowcow. wydaje mi sie ze byla dobrze trzymama a juz na pewno nie zarzynana. Cena bardzo przystepna.
Tomek_PL
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17/5/2008, 20:13
Lokalizacja: Opole / Edinburgh


Postprzez YZF R1 » 3/6/2008, 08:27

Inku napisał(a):Tyle, że sprzęt torowy, mimo, że ekstremalnie traktowany, był z pewnością regularnie i profesjonalnie serwisowany. Nie może zawieść podczas wyścigu i na oszczędzanie i rzeźbienie nie ma miejsca.


I o to właśnie chodzi! a sprzęt z nauki jazdy sądze że pomimo przebiegu to warto by wymienić sprzęgło to chyba podstawa jeśli chodzi o pojazdy szkoleniwe a poza tym jak sprzęt w ładnym stanie to brać i latać.....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez MadboY » 3/6/2008, 08:33

Szkoleniowego bym sie bal.. Wez pod uwage wszystkie nieudane ruszania, zmieny biegow i tysiace kilometrow osemek na jedynce lub polsprzegle.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez golw » 3/6/2008, 09:35

blazej1901 bylem z mies temu i patrzyłem na tego fazerka, mechanik ze mnie żaden ale powiem Ci co sie dowiedziałem. Zaddupek malowany, łańcuch i zębatki nowe. Ten motong nie był w moim przedziale cenowym ale powiedział ze za 8kafli go odda z tłumaczeniami, to było ostatnie jego słowo. Nawet powiedzieli że oponkę tylną lepszą podrzucą bo z tamtej to niewiele zostało. Oczywiście nie jest to ideał jeśli jeśli chodzi o sprawy wizualne ale na szmelc to on nie wygląda.

Pozdro
Wieczny Student...
Avatar użytkownika
golw
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3/1/2008, 02:58
Lokalizacja: Wawa

Postprzez blazej1901 » 3/6/2008, 17:24

golw napisał(a):blazej1901 bylem z mies temu i patrzyłem na tego fazerka, mechanik ze mnie żaden ale powiem Ci co sie dowiedziałem. Zaddupek malowany, łańcuch i zębatki nowe. Ten motong nie był w moim przedziale cenowym ale powiedział ze za 8kafli go odda z tłumaczeniami, to było ostatnie jego słowo. Nawet powiedzieli że oponkę tylną lepszą podrzucą bo z tamtej to niewiele zostało. Oczywiście nie jest to ideał jeśli jeśli chodzi o sprawy wizualne ale na szmelc to on nie wygląda.

Pozdro


Dzięki. W piątek miałem jechać, obejrzeć i zabrać ale widzę, że już zginął fazer ze stronki. może się sprzedał ;/ zadzwonię i będę wiedział.
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: PÅ‚ock

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê