Zobacz wÄ…tek - TECHPOWER LIMITED - adnotacja w angielskich papierach
NAS Analytics TAG

TECHPOWER LIMITED - adnotacja w angielskich papierach

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

TECHPOWER LIMITED - adnotacja w angielskich papierach

Postprzez Gemini » 21/5/2008, 18:48

Witam

Czy ktoÅ› siÄ™ orientuje co znaczy TECHPOWER LIMITED (lub POWERTECH LIMITED) w angielskich papierach motocykla.

Oglądałem sprowadzanego Suzuki Bandit 600 i miał taki wpis w części c.1 (albo c.1.1 lub jakoś tak). Czy może to oznaczać, że jest zdławiony??
W pozostałej części dokumentów nawet nie ma wzmianki o mocy.

PS.
Aż się zdziwiłem jakie proste w UK jest sprzedawanie/kupowanie motoru - cach mach i gotowe. A w Polsce każdy urząd próbuje człowieka oskubać, a jakby urzędasy nie zobaczyli stosu papierów to głupieją :(
ehhhhh - kiedy będzie normalnie.....
Gemini
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4/5/2008, 13:12
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez skwy » 22/5/2008, 08:29

Chyba chodzi o to że moc silnika jest ograniczona
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap


Postprzez Bostorn » 22/5/2008, 12:47

moc techniczna ograniczona?? zdławiony czy coo jakos pewnie tak a ilu letni to motor??

jeśli nowy to pewnie tak zrobione przez przepisy co do mocy czy cuus wkońcu a anglii jest inne prawko jak u nas i musi takie cos byc w papierach żeby zamiast smigac 250 o mocy tych 30 40km móc ganiac 500 o tej samej mocy ale zdławioną :P

jeśli źle mówię nie czytajcie bo zielony w tych sprawach jestem :P
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez batim » 22/5/2008, 18:54

kolega ma racje. Pozatym jak kupiles w anglii moto to z dowodem rejestracyjnym powinna Ci przyjsc ksiazeczka w ktorej masz opisane co ktora rubryka oznacza i co robic jak wywozisz motor na stale z anglii. Pozdro
jestem normalny czyli dla wielu inny :D
batim
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8/5/2007, 09:25
Lokalizacja: rzeszów

Postprzez batim » 22/5/2008, 21:08

Ty no... przeciez kupilem motor w anglii i ja dostalem ksiazke + oczywiscie dowod rejestracyjny. No i masz racje ze sie odrywa kawalek i sie wysyla. No ale ksiazeczke tez mam :] nie wiem moze mnie potraktowali inaczej ?? a moze to dlatego ze to bylo 2 lata temu ??

a i mowisz ze do rejestracji wystarczy wycinek z new keeperem ?? przeciez to taki waski pasek, to styknie ?
jestem normalny czyli dla wielu inny :D
batim
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 8/5/2007, 09:25
Lokalizacja: rzeszów

Postprzez Gemini » 22/5/2008, 21:38

eneasz napisał(a):To nazwa wlasciciela :) kupiles moto od firmy :)


Hehe - ale numer jeżeli to prawda :)
Całe szczęście tylko motor oglądałem, a od dziś jestem posiadaczem innego - Yamaha XJ600S i jestem z niego bardzo zadowolony.
Gemini
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4/5/2008, 13:12
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê