Zobacz wÄ…tek - Uniwersalny motocykl , mt 07 ? :D
NAS Analytics TAG

Uniwersalny motocykl , mt 07 ? :D

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Uniwersalny motocykl , mt 07 ? :D

Postprzez -=FraGsteR=- » 14/11/2023, 19:47

Witam. Jestem na etapie poszukiwania motocykla i chyba za dużo wymagam od jednej maszyny, ale może uda się znaleźć jakiś złoty środek :D
żeby obrać punkt zaczepienia powiem, że moim prawie ideałem jest ktm exc 450 w SM , ale ma dwie wady : 1. po dłuższych jazdach boli tyłem ( wąskie i twarde siedzenie) , 2. jest jednoosobowy , a człowiek sie troszke ustatkował, znalazł kobitę i chciałby czasem żeby mnie ktoś poprzytulał z tyłu :oops:

ogółem 80% to dojazdy do pracy, jazda wokół komina, przejażdżki ,zabawa na jednym kole (ostatnio nawet próbuje coś z driftem :D )

Ale kilka razy do roku jest okazja załadować moto na przyczepkę , jechać np. w alpy czy do hiszpani i tam pośmigać z plecaczkiem, takie 300-350km dziennie to raczej max.

Najlepszy mój kandydat jak do tej pory to yamaha MT-07 , lekki, łatwy w prowadzeniu, na kole nawet stunter13 nim lata :D można dokupić jakieś małe torby .

Co o tym sądzicie ?? i jak sprawa z jazdą kilka godzin ? odpadnie tyłek, albo nadgarstki ? Ktoś posiada i wybierał się w dłuższe trasy nim ??

Ewentualnie co innego polecicie pasujÄ…cego do mojego opisu.

MT-07 a nie MT-09 ze wzgłedu na dźwięk w którym się zakochałem, mocy dużo mi nie trzeba, już się wyszalałem na cbr 1000 i wolę ciasne zakrety niż 300 na budziku 8)
FraGsteR
-=FraGsteR=-
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 10/11/2013, 21:50
Lokalizacja: podkarpacie


Re: Uniwersalny motocykl , mt 07 ? :D

Postprzez BB88 » 9/12/2023, 23:58

miałem, 10 tys zrobiłem głownie turystycznie. Kanapa do obszycia. bo inaczej tyłek boli. Reszta ok.
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości




na górê